Wpis z mikrobloga

@a__s Studiuje zaocznie kierunek związany z bezpieczeństwem(2 rok), dotychczas pracowała w branży magazynowej raczej przy pracy fizycznej. Z umiejętności to trochę into komputery, język angielski B1/B2. Chętnie nauczy się czegoś nowego. Z zainteresowań to gry i podróże :D
@Elleshar: mówię Ci jak wygląda prawdziwe życie, bezpieczeństwo pewnie na jakimś SWPS czy innej wyższej szkole gotowania na gazie, do tego robota fizyczna w magazynie która nie stanowi żadnego doświadczenia. Niech ogarnie swoje życie, pójdzie na normalne studia albo zacznie się czegoś uczyć samemu bądź niech założy swoją firmę, bo z takim czymś daleko nie zajdzie
Nope, państwowa, dobra uczelnia.


@Elleshar: no ale dalej kierunek bez żadnych perspektyw. No i spoko, że chce poszerzyć kwalifikacje, ale średnio ma do tego jakiekolwiek podstawy. Niech idzie na jakieś praktyki nawet darmowe chociaż po wpis w CV bo CV "magazynier" nikogo raczej nie przekona do zatrudnienia i nie mówię tego złośliwie, mam znajomego który kończy Ekonomię, ale w CV nie ma kompletnie nic poza jakimś hotelem (praca wakacyjna, fizyczna), wszędzie
@Adams_GA: ano nieswieże informacje masz, od ponad pół roku pracuję w zawodzie. I to po #!$%@? w jakiejś knajpie w naleśnikach i innych gównopracach i bez wcześniejszego doświadczenia w branży z mojego kierunku studiów. Jakoś potrafiłam przekonać pracodawcę, że się nadaję i szybko się wszystkiego nauczę. Może dlatego, że nie odstraszam wszystkich swoim usposobieniem i podejściem i nie pokazuję jak tylko mogę, że jestem ważniejsza i lepsza jak to ty masz
@Limonene: to tylko świadczy o tym, że to żaden poważny zawód skoro typiarę bez żadnego doświadczenia wzięli, a co do reszty to nawet mnie nie znasz, za darmo pomagam tutaj ludziom z ich problemami prawnymi poświęcając swój wolny czas i dając im korzystać z mojego doświadczenia, nie próbując nikomu nic udowadniać ani nie wywyższając się, a po prostu Ciebie i paru zjebów z tego tagu po prostu hejtuję za wasze burackie
@Elleshar: może się zgłosić nawet do jakiegoś TaxCare czy innych tego typu gówien które wciskają kredyty, ale po prostu nieźle to wygląda w CV i można już próbować wciskać coś w CV że dało Ci to duże umiejętności komunikacyjne, kontakty z klientami itp.
@Adams_GA: wystarczająco się tutaj ośmieszyłeś żebym mogła mieć o tobie taką opinię. A oprócz doświadczenia w pracy ważne są umiejętności typu Excel, język, analityczne myślenie etc. I tego akurat mi nie zabrakło. Gdzieś trzeba przecież nabyć pierwsze doświadczenie.
@Limonene: szczerze Twoja opinia akurat gówno mnie obchodzi widząc z jaką dziczą się zadajesz więc przeżyję xD

A oprócz doświadczenia w pracy ważne są umiejętności typu Excel, język, analityczne myślenie etc. I tego akurat mi nie zabrakło.

tylko że wybranka OPa nie ma takich umiejętności przynajmniej nie wynika to z wpisu, na co postanowiłem zwrócić uwagę. Możesz pisać, że się #!$%@?, ale chociaż swoje zdanie podparłem jakimiś argumentami i to opartymi
@Adams_GA: znowu wyciągasz tę sprawę z wymyślonym przez siebie spotkaniem z mirkami, którzy krzyczeli obracając papieża? xD nie no dobra, nie będę się wciągać w żadne bezsensowne dyskusje już.
Tak jeszcze apropo wpisu to nie dopytałeś o umiejętności tylko od razu naskoczyłeś, że gównokierunek.
znowu wyciągasz tę sprawę z wymyślonym przez siebie spotkaniem z mirkami, którzy krzyczeli obracając papieża? xD nie no dobra, nie będę się wciągać w żadne bezsensowne dyskusje już.


@Limonene: nie wymyślonym, listopad 2015 roku, Słoń i taczka, a co do obrażania papieża to twój kolega marpop nawet otagował #2137 http://www.wykop.pl/wpis/15306327/piwowpoznaniu-pozdrawia-2137-gorzka-wiecejnizjedno/ :) Faktycznie zbieg okoliczności zapewne. Nawet kartka z wizerunkiem papieża :)

Tak jeszcze apropo wpisu to nie dopytałeś o umiejętności tylko
@Elleshar dołącz do grup na fb praca Poznań, praca tymczasowa Poznań. Mój różowy pracuje w agnecji pracy i jak chce to może podesłać cv. A tak w ogóle to powinna zacząć programować weekendami ( ͡° ͜ʖ ͡°)