Wpis z mikrobloga

@oldzigz: chgw. nikt tak serio nie wie jak bedzie z atomizerami. ograniczenie pojemnosci jest tak zapisane, ze najprawdopodobniej dotyczy tylko kardridży/kartomizerow. wiec to co juz jest na rynku zostanie. chyba. jesli chodzi o nowosci... koszty + czas na przepchniecie papierow = brak na magazynach.
@Szczurinios: serio? zatrzymalem sie na interpretacji ze 2ml dotyczy "jednorazowych, wczesniej napelnianych". zreszta - w swietle tego co sie #!$%@? z wprowadzaniem nowosci tak czy inaczej bede raczej od majfrendow sciagal. :-P
@vgf_ Biuro w Łodzi twierdzi, że na wszystkie atomizery. Najlepiej :) tylko będzie loteria, bo już się się zaczęły kontrole sanepidu i zatrzymywania paczek przez UC ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@vgf_: @Szczurinios: Ja też się zatrzymałem na etapie 2ml i od dwóch miesięcy planowałem zakup z FT przy okazji kodu na -20%, nie mam rda (velocity v2 klon ft wali zwarciem i ogólnie się rozlatuje) i dodatkowej bazy do Supreme'a. Mógłbyś rozwinąć o co chodzi z tymi kontrolami i zatrzymywaniem paczek?
@karoleeek UC zatrzymał nam paczkę z samplami, bo w środku były e-fajki.
A co do kontroli dotyczy tylko sprzedawców, sanepid sprawdza, czy w kulki nie lecą. To oni kontrolują czy sprzęty są zarejestrowane, zgodne z dyrektywą itd.