Gorące dyskusje ostatnie 12h

No cześć
    #ksw #wgw #stream #nsfw

odpowiedzi (27)

Na egzamin "wtacza się" wyraznie pijany student:
    - Ppanie ppprofesorze, czy przyjmie Pan pijanego ?
    - Proszę wyjść i wrócić trzezwy !
    - Aaale ja bardzo Pana proszę...
    - Bez dyskusji ! Proszę wyjść !
    - Ale Panie profesorze... To naprawdę ostatni raz...
    - Nie. Wynocha stąd !
    - Ale naprawdę, niech się Pan zgodzi...
    - No dobrze ale żeby mi to było po raz ostatni...
    Na to student otwiera drzwi i krzyczy:
    - Chłopaki, Wnieście go!

#suchana #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (8)

#anonimowemirkowyznania
    Moja różowa zawsze dostaje białej gorączki jak tylko poproszę ją żeby wyprasowała mi białą koszulę, oczywiście nie mówię tu o codziennym prasowaniu tylko od święta typu czyjeś wesele czy inna ważna okazja. Wiadomo że męska ręka nie ma takiej precyzji w tych sprawach co damska a chciałoby się w taki wyjątkowy dzień wyglądać schludnie... moja matka zawsze prasowała mojemu ojcu koszulę i nie stękała i jeszcze buziaka dostał, a też pracowała, wiadomo że nie zasuwała tyle co mój ojciec, zresztą teraz też tak jest że moja różowa ma jakąś lekką gównorobotę i ojoj ja też pracuję a prawda jest taka że ja muszę zasuwać na kredyt mieszkaniowy (mieszka u mnie prawie za darmo) a później człowiek nawet głupiej koszuli nie może mieć wyprasowanej raz na 3 miesiące. To tylko pokazuje jak rozpuszczone są dzisiejsze kobiety, jak wyprasować głupią koszulę to nie bo jest równouprawnienie a jak przychodzi drzwi otworzyć to o równouprawnieniu zapominają ... trzeba było brać przykład z kumpli i ruchać panny z #tinder bez zobowiązań i śmiać się z ich płaczu że faceci to tylko #friendswithbenefits szukają, a na co im kobieta która wiecznie kalkuluje a nic od siebie bezinteresownie nie da?

#wesele #zwiazki #prasowanie #bekazrownouprawnienia #theredpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
    pokaż całość

odpowiedzi (113)