Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@?ą Ci cali PC master race xDDD
Ostatnio siedze z grubym i gadamy sobie o grach (2 stuleje 20lvl here, chociaż ja to mniejsza bo chociaż wychodze z domu)
ja mam PS a on PC dla tego czasem nam #!$%@? i się nieźle kłócimy (ostatnio
nawet #!$%@?ł mi plaskacza za śmianie się z jego laptopa do gier xDDD )
laptop do gier czujecie to #!$%@?? xDDD siedzisz na tym w mc bo damowe wifi i napiedalasz
w jakieś gówno bo tylko gówno wydają na PC.
I beka z niego, że spzedają plebsowi klawiatury do gier i jakieś wykuwione myszki z
odważnikami na #!$%@? żebyś lepszy refleks miał xD a ostatnio go #!$%@?łem w 1.6 grając
na swojej bazzer dethadder broma z biedry za 15 zł xD super #!$%@?- moja myszka za 15
jest lepsza od twojej z 16 tysięcy DPI (co? xD) za 600 zł
#!$%@?ł mnie jak kupił sobie krakeny za 500 złotych- DO LOLA. DO LOLA, CZAICIE KUWA ? xD
i co będziesz wysłuchiwał czy w krzakach siedzi jakiś przeciwnik i #!$%@? petarde kolesiowi z teamu ? xD
jeszcze debil kupuje przez alegro jakies suple dla graczy- mówię mu, człowieku masz
ty rozum i godność człowieka ? spójrz na tych spaślaków zajebiste te suple.
A on mi #!$%@? o jakiejś koncentracji, o szybszym reagowaniu i ogl zajebistości a
gra na silverach w cs xDDD
Potem #!$%@?ł się, że na PS to trzeba płacic za granie przez neta a ja beka.
oczywiście, że trzeba płacić ale przynajmniej gra szlachta z pieniądzem i gramy z pełną
kulturą a nie darcie #!$%@? przez ruskie dzieci i wyzywanie swoich matek #!$%@? tekstami
typu ,,twoja matka robi kotlety z parówek'' xD super społeczność szmato.
#!$%@?łem go jeszcze exclusivami na PS takimi jak Uncharted, The Last of Us czy God of War
gdzie nie tylko świetna grafika ale i historia, a wiecie co ten debil mi podał w kontrargumencie i exclusivie
na PC ? xD Torment: Tides of Numenera xDDDD tylko to zdążył wygooglować na faście
ale zgaszony jak pet bo na PS też wyszło. METIN I CS TO WASZE EKSKLUZIWY BIEDAKI #!$%@? xDDD
Wiecie jak reaguje typowy PC master race jak się go zgasi rzetelnymi i prawdziwymi argumentami ?
gdy tylko słysze ,,a my mamy więcej'' to juz wiem ze chodzi o FPS xDDD i #!$%@? mi
ze on w counter strike ma 120 fps i dzieki temu lepiej sie gra - świetnie tylko #!$%@? nie widzimy
wiecej niz 60 fps xDD zgaszony jak pet po raz kolejny.
A taki gracz PS ? kulturalny, oczytany wraca z pracy czy od swojej loszki 10/10 i odpala
sobie PS siadając wygodnie w fotelu czy kładąc się na łóżku i gra w super gierki w super
jakości B)
Ostatnio nawet jechaliśmy 6 w strone domu i był taki jeden PC master race co robił hurdur
w autobusie ze aż padaczki dostał i musieli go #!$%@?ć na przystanku xDD a my wszyscy oczywiście beka
łącznie ze starymi moherami aż wszyscy wysiedli i zaczeli #!$%@? patykiem szturchać xD
i wpadł Gaben i sie pyta ,,Co jest #!$%@??'' a my ,,Jakis PC master race dostał padaczki xD''
a on beka też i mówi tylko ,,jechać go jak psa'' NAWET ON WAMI GARDZI WY #!$%@? !
Tylko gruby stał z boku z jakaś nietęgą miną i łezką w oku :<<<<
GARDZE WAMI #!$%@? XDD WAS SIE POWINNO DO GAZU CHOCIAŻ TEŻ #!$%@? BO SZKODA NA TAKI ŚMIEĆ LUDZKI
ZUŻYWAĆ TAKĄ SZLACHETNĄ MATERIĘ xD
i jak słysze o pisi to zawsze mam przed oczyma takiego Janusza
,,HALYNA DOKUP MJE JESZCZE TYGO RAMU BO MI MINECRAFTA MULI xDD''
EDIT: Przed chwilą dostałem telefon, że gruby się powiesił...
zostawił kartkę a w niej ,, PC MASTER RACE 60FPS, ULTRA, 1080p , MODS MULTIMONITOR'' xDDD
N.
#prowo #pisimasterrejs
#pasta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8