Wpis z mikrobloga

Jak ja gardzę tymi którzy parkują swoje popierdółki zwane potocznie skuterami na miejscach parkingowych dla samochodów. Nie dość, że miejsc jest mało, to tacy #podludzie zaparkuje ten swój złom na środku miejsca parkingowego ba w najlepszym jego miejscu przy samym wejściu. Gdy już się cieszysz, ze nalezienia w końcu miejsca do zaparkowania w ostatniej chwili czar pryska i widzisz to małe pierdzące gówno ni to rower ni to motocykl. Nie mówię już o całkowitych podludziach który tymi chińskimi szajsami blokują miejsca specjalne tzw XXL, nie wiem co musi mieć ktoś taki pod kopułą. Wie dobrze, że jest ich mało, a dużo aut w tym moje nie mieści się standardowe miejsce, ale co tam musi swoją je*** pierdziałką zająć takie miejsce.
Jak mu zwrócisz uwagę to jeszcze pyskują gówniarze.

Jeżeli czytasz to gnojku to wiedz, że gardzę tobą i twoją popierdółką.

#motoryzacja #skutery #samochody #bekazpodludzi #zalesie
Pobierz S.....i - Jak ja gardzę tymi którzy parkują swoje popierdółki zwane potocznie skutera...
źródło: comment_XlAH3He7q6manUqZngz60S6IJXBKJG5s.jpg
  • 6
@Sergei: @kipowrot: @Papasanbaba: Trzeba wyjść, przestawić - ani to ciężkie ani zabezpieczone, nasrać do kasku i zaparkować w innym miejscu - coby nie było na was, ale jak poczuje ciepło na głowie to się nauczy, albo zakleić szybkę karniakami.
Ewentualnie kupić jakiś mega-pack 1000x Karny Korwin i okleić całą kosiarkę
@Sergei: właściciel skutera powinien przyjechać samochodem, smrodząc przy tym w mieście powietrze oraz robiąc korki wtedy nie będziesz widział problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)