Wpis z mikrobloga

Hiszpania to jest jednak stan umysłu.

W każdej pracy, jak popełnisz karygodny błąd to ponosisz tego konsekwencje. Hiszpanie najwidoczniej do takich występków mają inne podejście, bo okazuje się, że Gran Derbi sędziować będzie pan Alejandro José Hernández Hernández, który "zabłysnął" w tym sezonie nie uznając bramki, choć piłka przekroczyła linię o nieco ponad pół metra.

Gdybym ja w swojej #pracbaza popełnił analogiczny błąd to najpewniej dostałbym zwolnienie i kopa w dupę na rozpęd.

#hiszpania #laliga #pilkanozna #fcbarcelona #realmadryt #granderbi
Pobierz
źródło: comment_lU7DNksXNw9Py8zNYvefYRmexFfQ3JdZ.jpg
  • 6
O ile dobrze pamiętam to sędziował już klasyk i wyrzucił wtedy Ramosa + nie uznał prawidłowej bramki Bale'a...


@emdey: No i teraz ponownie dostał Klasyk do prowadzenia, co jest niedorzeczne. Do tego właśnie odnosi się mój wpis.
@No25: Ale, tak jak wspomniał @emdey, jemu też zdarzały się błędy. Poza tym, on ma raczej stały zespół liniowych.

#!$%@? mnie to, że popełniając takie błędy, taki ktoś dostaje najważniejszy mecz sezonu.
@cdwdj: Jakby spotkania mieli sędziować jedynie bezbłędni arbitrzy, to pewnie trzeba by było odwołać wszystkie mecze do końca sezonu.

I mówiąc bezbłędni, nie mam na myśli bezbłędni w ogóle, ale po prostu, bez kompromitujących wielbłądów.