Wpis z mikrobloga

Stare ale jare, znalazłem właśnie w telefonie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Typ się targuje, nie pyta o Allegro (nie byłoby problemu), w ogłoszeniu że tylko osobiście a jak komuś bardzo zależy to wpłata na konto.
Sprzedałem za wyższą cenę niż oferował z odbiorem osobistym... #olx #januszebiznesu #januszeolx

Kto zgadnie co mu odpisałem i jest z Poznania albo okolic albo zapłaci za wysyłkę dostanie mandolinę albo kartę sd 64gb albo cf 32gb albo jakiś inny gadżet z mojej szuflady Albo #!$%@?, zasponsoruje komuś kubek, byle tanio:D #rozdajo #konkurs
  • 28
@MojszeZimmerman: odpisz mu konkretnie, bo najwyraźniej tego nie wie,. że jeśli wyślesz za pobraniem, a on w międzyczasie się rozmyśli i nie odbierze przesyłki, to ty będziesz stratny na podwójnym koszcie przesyłki, bo za zwrot paczki do nadawcy też trzeba zapłacić.
@MojszeZimmerman: wielu ludzi po prostu o tym nie wie, więc zamiast silić się na dowcipne odpowiedzi zdrowiej jest po prostu napisać, dlaczego nie chce się wysyłać za pobraniem.
Sprawa od dawna nieaktualna? Skreśl w mojej odpowiedzi "odpisz mu", wstaw sobie tam "trzeba było mu odpisać" i będzie git :)