Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  tl;dr

  pokaż spoiler Szuakam transportu dla dwóch osób do wsi Sośno aby pomóc po nawałnicy


  Mirki!
  Jak wiecie po tych nawałnicach większość wsi dalej nie jest jeszcze uprzatniętą, nie mówiąc już o stanie tamtejszych budynków. W dalszym ciągu potrzebna jest tam duża ilość nie tylko materiałów i benzyny (której nie ma w promieniu 50km) ale również wolontariuszy. Jako że z kolegą mamy ręce gotowe do pracy (i czyste serce #pdk ) szukamy transportu do wsi Sośno z #poznan dla dwóch osób dzisiaj wieczorem (lepiej) lub ewentualnie jutro rano (trochę gorzej). Czysto teoretycznie wystarczy nam samochod bo kierowcę mamy ale myślę że łatwiej znaleźć transport niż samochód.
  Plusujcie żeby więcej osób widziało.
  #pomocy #wykopefekt
  pokaż całość

  odpowiedzi (37)

 • avatar

  Takie ostatnio #feels naszły.
  Dzieci, żona, dom, praca wiadomo. Czasu mało na wszystko. Moja babcia, lvl 77. Jak to babcia. Zadzwonilo się czasem raz na tydzień, dwa. Ostatnio zaprosiliśmy ją do siebie. Posiedziala u nas tydzień. Jakiś dzień wolnego wziąłem. I powiem wam, magia. Magia patrzeć jak bawi twoje dzieci lvl 2,5 i 0,5. A jeszcze niedawno was tak bawiła. Historie z jej życia słyszane po milion razy, słuchane kolejny raz jak coś nowego. I nieśmiertelne obiadki babci. Uparła się nam gotować. Jak to babcia. Ech barszczyk z uszkami, gołąbki, mielone, fajne sosy z niczego. Jak ja dawno tego nie jadłem. Po tym tygodniu wymlodniala w oczach. Wspomnienia jak kiedyś coś tam robiliśmy, gdzieś tam byliśmy. Czasem warto przystopować. Jak wasze babcie jeszcze żyją, zadzwońcie do nich chociaż. Polecam ten stan.

  #oswiadczenie #czujedobrzeczlowiek
  pokaż całość

  odpowiedzi (28)

 • avatar

  Teraz jest najlepsza pogoda ever! Pochmurno, tak z 17 stopni w ciągu dnia, można założyć długie spodnie, podkoszulek i bluzę, albo lekką kurtkę. Nie trzeba włączać klimy w aucie. W domu można chodzić w skarpetkach. Dupa ci się nie poci. Wszyscy są zadowoleni. Jebac upały, skwar i gorące lato ze smażeniem się na słońcu tzn. opalaniem. Z resztą, od tego można raka dostać.
  #takaprawda #latowypierdalaj #oswiadczenie pokaż całość

  odpowiedzi (54)