Wpis z mikrobloga

Po dwóch latach, chodzenia po urzędach, milionie załatwionych spraw, udało się wreszcie położyć do głosowania plan zagospodarowania Nowego Żoliborza! Ekstra plan który uporządkowuje całą dzielnicę, z jak największą ilością zieleni, szkołami, parkami itd. Logicznie zaprojektowany, wszystkim się spodobał.
I co?
I kuria stwierdziła że na środku trzeba jebnąć kościół. Mimo że drugi jest 400 metrów dalej. Ale nie. Na samym środku Placu Grunwaldzkiego gdzie miałby być piękny park chcą walnąć świątynię.
Przecież to ręce opadają.
Teraz wszystko jest wstrzymane, jeszce raz musi zostac rozpatrywane, w tym czasie deweloperzy mogą wykupić pozostałe tereny zielone "Zielonego (jeszcze) Żoliborza".

http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,21598123,kuria-upomniala-sie-o-kosciol-na-zoliborzu-najlepiej-przy.html
#warszawa #zoliborz #oswiadczenie ##!$%@? #czarnamafia
b.....u - Po dwóch latach, chodzenia po urzędach, milionie załatwionych spraw, udało ...

źródło: comment_PXIs4uJzlQ9qiClriXs2tVTPmWklydKx.jpg

Pobierz
  • 13
I kuria stwierdziła że na środku trzeba jebnąć kościół. Mimo że drugi jest 400 metrów dalej.


@blubi_su: nie no, #!$%@?, nie. to się w głowie nie mieści.
Kościół jest w tym momencie chyba najbardziej szkodliwą społecznie organizacją. dziesiątki, setki lat temu może i faktycznie był z niego jakiś pożytek, ale teraz naprawdę nic pożytecznego z jego działań nie wynika, a wyłącznie szkodzi i psuje.
@blubi_su: raz ze moze jakis fanatyczny polityk lokalnego oddzialu pisu zaproponowal cos takiego w jakims wniosku albo mylnie poinformowal kosciol i wtedy kuria nic by z tego nie miala (poza czarnym PR)

Takie biznesy sie robi pod stolem jak juz a nie przy wszystkich. Jesli cos takiego wychodzilo by na jaw to nie przez przypadek a czesto nieprawdziwe info by oczernic.

Szczegolnie znajac mozliwosci redaktorow wyborczej. Chociaz w zyciu jestes ogarniety
@pieczywowewiadrze: Ech, dla mnie bańką jest właśnie niszczycielski kler i socjaliści z pisu. Delikatnie mówiąc won i łapy precz. Jeszcze nic dobrego kościół nie stworzył a jedynie jest to mafia nastawiona jedynie na zysk i koszenie frajerów.
Projekt juz był prawie domknięty ale klechy zwęszyły hajs. Na ostatnim etapie. Kiedy to z żoną wczoraj oglądaliśmy plany zagospodarowania już postawione na Placu Grunwaldzkim.
@blubi_su: banka jest to co cie otacza czyli kod i wyborcza. I bedziesz myslec ze tak jest dobrze bo sieci spolecznosciowe beda ci to podsuwac bo na to reagujesz.
Zeby z niej wyjsc musisz sie wylaczyc z neta na jakis czas (tydzien czy dwa wakacji bez internetu) a potem zaczac sam szukac informacji na interesujace tematy na roznych stronach z zablokowanymi wszystkimi dzialami "zobacz tez" czy "moze cie zainteresowac" najlepiej w
bo sieci spolecznosciowe beda ci to podsuwac bo na to reagujesz.


@pieczywowewiadrze: Ech kolego, jestem dorosłym odpowiedzialnym człowiekiem. I sam kreuję własny światopogląd... Wiesz, jestem zapewne sporo starszy i wierz mi że mam o wiele większe doświadczenie na polu internetu niż Ty ;-) Mógłbyś się ode mnie wiele nauczyć cos mi się wydaje.

No i jak dla mnie to wszystko co piszesz jest strasznym belkotem. Znam kościół aż za dobrze, kiedyś
@pieczywowewiadrze: Hah, zgłaszałem, sprawa nawet miała obrót kryminalny, bo moja rodzina była zastraszana. Kościół to mafia. I nikt mi nie powie że jest inaczej. Zobacz sobie ile fundacji jest zarejestrowanych na kurię na Nowogrodzkiej. Większość z nich to wydmuszki do prania kasy. Można by długo wymieniać. Kościół jest rakiem który trawi ten durny naród od lat. Ale niestety większość społeczeństwa to muły które lubią być rządzone.

Nie wyzywam Cię. Wierz mi