Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mireczki i Mirabelki, robię #rozdajo koszulki #starwars. Nówka sztuka, dostałem ją w ramach prenumeraty https://www.deagostini.com/pl/kolekcja/starwars/ . Jak zwykle zielonki dupa cicho, plusiki zbieram do poniedziałku 23.07 do godziny 22:00. Więcej foto w komentarzu.

  odpowiedzi (18)

 • avatar

  [wpis organizacyjny] Gównowpis party vol. 2

  link do wykoeventu

  czwartek 26.07

  before before'a odbędzie się w bliżej nieokreślonym miejscu. prawdopodobnie gdzieś na Pawilonach. potem są plany na jakiś clubbingu, ale to mocno opcjonalne XD

  piątek 27.07 i sobota 28.07 18:00 Park Odkrywców przy CNK

  co tu się rozpisywać. spotykamy się w tym miejscu przy tych hałasujących rurach, a później schodki.

  kontakt

  w razie pytań/problemów/wątpliwości możecie spokojnie pisać na pw do mnie, @Mesmerised albo @cobytuzjesc

  wołam ludzi plusujących i komentujących poprzedni wpis - tam też znajdziecie więcej informacji odnośnie tego czego możecie się spodziewać.

  zachęcam również do zapisywania się do wykoeventu, dzięki temu będziecie mogli dostać akces do plakietki ze swoim nickiem oraz dodania tagu #gownowpisparty do obserwowanych.

  #wykopiwowarszawa #warszawa #gownowpis #pijzwykopem
  pokaż całość

  odpowiedzi (139)

 • avatar

  Mircy, za niecałe 3 miesiące wychodzę za mąż, ślub cywilny i skromne przyjęcie dla rodziny, bez alkoholu. Rozwozimy zaproszenia po rodzinie i informujemy od razu o formie imprezy, wszyscy rozumieją i niektórzy nawet chwalą, że nie będzie alkoholu, ale rodzice niebieskiego i jedna ciotka z ich strony uparli się, że będą rozdawali wódkę z samochodu... jak z nimi rozmawiać? Do tej pory już kilka razy był poruszany ten temat i jak kulą w płot, nie mają w ogóle na względzie naszej decyzji i już "są umówieni". Co robić? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  #slub #zwiazki i #rodzina #pytanie
  pokaż całość

  odpowiedzi (96)