Gorące dyskusje ostatnie 12h

Pamiętam z czasów mojego pobytu w #uk (10 lat temu prawie), a konkretnie w #manchester jak jeden z kolegów z pracy (tartak) codziennie jadł w robocie na obiad spaghetti #tesco value, co to wtedy chyba po 18 pensów stały + najtańszy chleb tostowy pakowany do tego, cena coś ok. 40 pensów wtedy. Zapytałem go kiedyś, ile na żarcie wydaje, a on na to, że w tygodniu ok. 1 funta dziennie (!), a w weekend sobie na kebaba pozwoli w sobotę i jakieś ciastko w niedzielę, to wtedy więcej. Mówiąc szczerze byłem w szoku, jak można tak żyć, więc go pytam, czy wie, że taka dieta ma katastrofalny wpływ na organizm i jaki szczytny cel mu przyświeca (może ktoś z rodziny chory np.), że tak się katuje. A ten mi na to, że zbiera na #audi TT, bo u niego nikt na wiosce nie ma, a on jak będzie miał, to każda dupa jego. Przyznam, że mnie zamurowało trochę, a może po prostu nie jestem skłonny do poświęceń, czort wie... Inni kumple z pracy też tym byli zdziwieni, niektórzy nawet do czasu mu podrzucali jakieś jabłko czy banana, ale potem przestali, bo w sumie po co ze swojej kasy dożywiać kogoś, dla kogo liczy się właściwie tylko posiadanie używanego auta i ma wyjebkę na własne zdrowie... ( ͡° ͜ʖ ͡°) #emigracja #polak #pieniadze #storyofmylife #toniejestpastatylkozycie pokaż całość

odpowiedzi (77)

#rozdajo
    Czekolada Jack Daniels

Żeby wziąć udział trzeba zaplusować i WRZUCIĆ NAJBARDZIEJ ESTETYCZNY OBRAZEK JAKI ZNAJDZIECIE

Losowanie w ndz. albo pn. wieczorem. Info na priv.

odpowiedzi (106)

• odpowiedzi (10)