Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (14)

 • odpowiedzi (12)

 • avatar

  Wykop dostarcza codzienną dawkę beki xD
  Co można znaleźć w znalezisku o arabach zabraniających kobietom jeździć autem?

  Śmiejecie się z nich? Ale to właśnie oni podbijają Europę, a wkrótce cały świat. Dlatego że trzymają kobiety krótko. Kobiety u władzy zawsze niszczą cywilizację. Następuje rozwiązłość, zniewieścienie, itd. Cywilizacja upada i widzimy to na własne oczy w Europie.

  Cywilizacja upada odcinek 1918. Tym razem przez kobiety.

  Nie chodzi o stołki tylko o feminizację praktycznie każdego aspektu życia.Zauważ że wszystko jest robione pod dyktat kobiet i jest coraz gorszej jakości. Wszystko co dotyczy mężczyzn łącznie z rozrywką dla mężczyzn jest tępione. Chłopców uczy się aby byli niemęscy, zniewieściali. Taka postawa doprowadzi wkrótce do upadku cywwilizacji. A na stołku premiera może być kobieta np. Thatcher która rozumiała to co mówię.

  Kobiety u władzy zawsze niszczą cywilizację
  na stołku premiera może być kobieta np. Thatcher która rozumiała to co mówię


  Niby zawsze ale jednak nie zawsze xDDDDDDDDD

  Poza tym dlaczego kobiety lgną do ciapatych i murzynów? Bo oni jeszcze są męscy i agresywni w przeciwieństwie do białych nieudaczników. Jakby kobiety chciały mieć c**kę w domu to zostałyby lezbami.

  Upadek męskości też, tylko bijący kobiety łobuzy. Każdy inny jest dla kobiety zerem.

  A wiesz skąd się wzieło zlewaczenie? Od momentu kiedy dano kobietom prawo głosu zaczęli wybory wygrywać socjaliści jak Adolf Hitler, komuniści i socjaldemokraci. Bo oni wszyscy obiecywali opiekuńcze państwo. Większość kobiet zawsze głosuje na lewaków.Czyli państwo zastąpiło kobietom mężczyzn i się za nich opiekuje. Jeśli kobieta ma problem to gdzie idzie po pomoc? Kiedyś szła do mężczyzny teraz idzie do państwa.

  Kobiety nie dość że stworzyły lewactwo, to jeszcze są winą dojścia Hitlera do władzy i stworzenia komunizmu. xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  Źródło

  #shitwykopsays #neuropa #bekazpodludzi #mizoginia #rozowepaski #neuropa
  pokaż całość

  odpowiedzi (34)