Gorące dyskusje ostatnie 12h

#heheszki #kierowcy #idiotazakierownica #wroclaw
    Idiota ze Skodziny zaparkował szrota na przejeździe kolejowym i poszedł na zakupy.
    Niezamknięte rogatki powodują konieczność przejazdu składu z prędkością 20 km/h
    pod nadzorem dróżnika.
    Brawo kurwiu.

odpowiedzi (26)

Drogie Mireczki, wbrew temu co można przeczytać na wykopie, polecam #malzenstwo z całych sił. Zanim nie ożeniłem się, myślałem, że nie ma wielkiej różnicy w porównaniu ze #zwiazki lub #narzeczenstwo, a jast zajebista. Róznica ta jest tak, że czuje się jeszcze większą odpowiedzialność za drugą osobę, dostaje się dodatkowej mocy do dbania o partera, z żoną też można góry przenosić. Diametralną różnica jest w głowie, przy kłótni czy przy awanturze nie ma już myślenia "co za pinda, znajde sobie lepszą, zasługuję na kogoś innego" tylko jest myślenie o nas, o tym jak załagodzić sytuację, na jaki pójść kompromis, itd itp. Z mojej obserwacji wynika, że znajomi (nawet Ci bardzo atrakcyjni), którym zawsze coś brakowało, zmieniali parterów dość często, uciekali jak zaczynała się burza.... wciąż szukają tego ideału, tej osoby zaprojektowanej tylko w ich głowach. Powiem Wam coś na koniec, takich ideałów nie ma, jest za to: zaufanie, moralność, życzliwość, otwartość oraz radość z małych rzeczy i sukcesów. Mireczki, jak jesteście w szczęśliwych #zwiazki to nie szukajcie dziury w całym, nie oglądajcie się za DLO (dużo lepsza opcja), skupcie się na partnerze, zobaczcie co sami możecie poprawić, zaryzykujcie, w większości przypadków wyjdzie Wam to na dobre. Życzę Wam wspaniałego tygodnia #przemyslenia #milosc #rodzina pokaż całość

odpowiedzi (83)

Wczoraj zatrzymała mnie policja. Przekroczyłam prędkość o ponad 30 km/h. Standardowe pytanie: "Gdzie się pani tak śpieszy?" i równie standardowa odpowiedź: "Jestem spóźniona do pracy".
    W życiu bym się nie przyznała, że zauważyłam muchę przyklejoną na zewnątrz bocznej szyby i chciałam się przekonać, przy jakiej prędkości wreszcie odpadnie.
    Za 300 zł i 6 punktów karnych już to wiem. Przy 126 km/h. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#heheszki #policja #pasta
    pokaż całość

odpowiedzi (55)