Gorące dyskusje ostatnie 12h

#rozdajo #nttsystem

io io io, uwaga! Rozdajemy taką myszkę bardzo gejmingową jak na zdjęciu ( ͡° ͜ʖ ͡°). W gratisie oczywiście długopisy, jak trzeba będzie podpisać coś tam. Trochę się baliśmy dodawać smyczki bo niektórzy użytkownicy z pewnego tagu za bardzo lubią pętle, jednak ta Was nie utrzyma ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Zgodnie z tradycją, dorzucony będzie jeszcze fant z automatu ze słodyczami, którego numer wybierze wygrany.

1. Kto nie bierze udziału?
    - zieloni

2. Kto bierze udział?
    - czerwoni
    - wszyscy inni użytkownicy wykop peel

3. Jakie zasady?
    - Dajesz plusa, bo bez plusa to bezsensu takie rozdajo
    - Edytujesz obrazek z naszego pierwszego komentarza i robisz z niego #memy, można dowolną ilość, dowolny temat i w dowolnym programie w dowolny sposób. Liczy się pomysł!

4. Kto wygrywa?
    - Wygra osoba przy której memie będzie coś więcej niż szybsze wypuszczenie powietrza nosem. Ogólnie to wybierzemy najlepszy a wiedzcie, że jesteśmy informatyki i mamy specyficzne poczucie humoru.

5. Co jeszcze musisz wiedzieć?
    - nic
    pokaż całość

odpowiedzi (115)

- Halinka śpisz?
    - Śpię, bo co?
    - Bo ja nie mogę.
    - Co znowu?
    - Halinka, bo ja nie mogę zrozumieć jednej rzeczy, co mnie prześladuje.
    - Niby czego?
    - Dlaczego ten Paździoch, to taka menda i świnia jest.
    - Wiesz co? Ty nudny jesteś.Ty mnie pytasz o to, co tydzień od 30 lat.
    - Halinka, bo ja od trzydziestu lat pojąć nie mogę, po co w ogóle takie coś Pan Bóg stworzył.
    - Ferdek, a po co Pan Bóg stworzył muchę?
    - No właśnie po co? Albo takie stonkę ziemniaczaną, po co?
    - Po jajco jełopie. Dobranoc.
    - (Głęboki wydech) Halinka ja rozumiem, ja żem sam święty nie jest, ale przecież taki Paździoch to jest przecież normalne obrzydlistwo. Po co w ogóle takie coś jest? Ja rozumiem jeszcze, jakby to on miał źle. Ale co, mieszkanie ma, samochód ma, telewizor ma, pieniądze w bankomacie ma. Sam, żem widział jak wybierał.
    - No szkoda, że ty nie masz z czego wybierać.
    - Kurde, jak ja go nienawidzę... i po co w ogóle takie coś jest... Po co? Dlaczego on taki jest?
    - Ferdek, nie wiem dlaczego on taki jest no! Może miał trudne dzieciństwo. I w ogóle ja ciebie proszę, skończmy ten temat, bo ja za siebie nie ręczę.
    - Widzisz Halinka? Jak tylko się o tej mendzie zaczyna rozmowa, od razu konflikty się same rodzą. To jest Halinka zło chodzące, trzeba by go wyeliminować.
    #swiatwedlugkiepskich #heheszki #byloaledobre
    pokaż całość

odpowiedzi (31)

Myśleliście, że takie reklamy jedzenia to efekty specjalne? Otóż nie!

#xdforbot #ciekawostki #jedzenie #technologia #heheszki #reklamakreatywna

GFY

odpowiedzi (16)