Wpis z mikrobloga

@gwynebleid: bierz koniecznie z montażem. Co prawda przy odpowiedniej ostrożności nic się nie wydarzy ale wystarczy trochę krzywo oprzeć szybę i może szlak ją trafić. Te hartowane szybe są bardzo czułe na nacisk (nie musi być nawet uderzona) na róg i potrafią polecieć w mak po kilkunastu minutach od takiego nieopatrznego ruchu.
@gwynebleid: Mam kabinę z allegro za +-800zł już 2 lata, ogólnie spoko, wygląda identycznie, bez brodzika. Co się #!$%@?łem to moje bo zamówiłem najtańszą i sprzedawca poleciał ze mną ostro w kulki, także poszukaj oferty takiej +- 100 drożej od najtańszej i będzie OK.
@gwynebleid: nie znam radaway. Osobiście posiadam Huppe Classic 2 i jestem zadowolony. Wszystko stabilne i dobrej jakości i fajnie wygląda. Zapłaciłem ok 1300 zł bez brodzika. Sam montowałem :)

Kiedyś taka stała na wystawce w Leroy Merlin w Katowicach i w Merze w Tychach
@gwynebleid: mam kabinę z drzwiami przesuwnymi. Drzwi na dole można odchylić w celu mycia prowadnic, całe drzwi też łatwo zdemontować. Klamki są metalowe. Kabinę mam od listopada więc ciężko mi się wypowiedzieć na temat plastików. Na razie wyglądają jak nowe :)
@matiusmm: ja pierdzielę... kabina przyszła jakieś 3 tygodnie temu.
brat zaczął ją instalować tydzień temu i się okazało, że nie ma drążków górnych- one chyba mają za zadanie usztywniać ściany.
oczywiście sklep się wypiął na to( ͡° ʖ̯ ͡°)
@matiusmm ja mam 107 cm :) ale tam na allegro radaway napisali że mogą niby zrobić na wymiar - więc dlatego ta oferta jest najbardziej prawdopodobna. Ale muszę jeszcze pogadać ile wyniesie takie coś na wymiar. Mam nadzieję że taniej niż u szklarza