Wpis z mikrobloga

#nba

Okej. Może niektórzy z was pamiętają mój wpis w którym pisałem swoje przeczucia co do obecnego sezonu, takie które nie były jakieś logiczne, ani niczym nie były poparte, po prostu przeczucie z dupy. Koniec sezonu, więc trzeba się ze wszystkim rozliczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) W komentarzach niektórzy podawali swoje przeczucia, ich też rozliczę. Ogólnie na pierwszy rzut oka wychodzi niezła beka. No i jeszcze jedno, wiele z nich dotyczy PO, ale myślę, że już teraz można ocenić trafność przeczucia.

Z góry dzięki za zabawę, wyszło chyba całkiem fajniem myślę, że można to powtórzyć za rok :D

1. Ktoś z dwójki Pacers Celtics, zagra w finale wschodu z Cavs.


Ogólnie wykazywałem ogromny optymizm odnośnie Pacers, co będzie widać w następnych pytaniach. Co do Celtics ich występ w finałach konferencji jest wielce prawdopodobny, więc można uznać, że jestem bliski trafienia.

2. Terry Rozier będzie najlepszym 6th men'em C's i za razem jednym z kandydatów do MIP.


Nie jest najlepszym 6th men'em C's, nie jest kandydatem do MIP, ale zaliczył dobry sezon, widać w jego grzę progress, osobiście jest to jeden z moich ulubionych Celtów, typ nie wyszedł, ale i tak jestem zadowolony z jego sezonu.

3. W trakcie sezonu pojawi się moment, kiedy dziennikarze będą spekulować, czy Bogut nie był przypadkiem jednym z kluczowych elementów GSW z tamtego sezonu.


No i to była racja, w innym kontekście niż się spodziewałem, bo jego "kluczowość" była rozpatrywana w sprawie podpisania kontraktu z Cavs. Typ trafiony.

4. Dray Green nie będzie przypominał tego samego gracza co rok temu.


Śmieć zagrał podobnie jak rok temu, nie ma co, nie trafiłem.

5. GSW nie awansują do finałów.


Chyba po prostu mój umysł nie chciał przyjąć do wiadomości, że mogą być tak dobrzy, plus liczyłem na siłę LAC w tym sezonie. Chce jednak zmodyfikować typ: Spurs z CP3 za rok wyeliminują GSW. Prawdopodobnie nie trafiłem.

6. Blake Griffin zaliczy najlepszy sezon w karierze, będzie rozpatrywany jako jeden z nominowanych do MVP.


To był kolejny taki sam sezon Blake'a, dalej nie potrafi rozbić pewnego sufitu który jest nad nim. Nie jestem pewny, czy w następnych sezonach uda mu się to zrobić. Nie trafione.

7. MVP zdobędzie Leonard który będzie zaliczał ok.23 punktów na mecz, wyprzedzi o włos Georga który razem z Pacers wszedł do PO z 2 miejsca na wschodzie.


Leonard zalicza 25 PPG i nie jest wymieniany jako główny kandydat. Pewnie nie zdobędzie MVP, choć miałby mój głos. PG zaliczył zwykły sezon, podobnie jak Blake nie przebił sufitu. Połowicznie trafiłem.

8. DeMarcus Cousins w marcu będzie zawodnikiem Washington Wizards, w wymianę będzie uwikłany Gortat który jednak trafi do 3 drużyny uwikłanej w wymianę.


Jaka jest prawda każdy wie.

9. Hassan Whiteside zaliczy ogromny regres, a Winslow podobnie jak Rozier będzie jednym z kandydatów do MIP.


Whiteside grał jeszcze lepiej, Winslow choć miał progres, to jednak nie aż tak duży jak się spodziewałem.

10. Utah Jazz będą w top4 konferencji zachodniej.


Utah Jazz bilansem są w top4, tylko bezpośredni wynik dał im 5 miejsce, więc uznaje to za trafiony typ.

11. Toronto Raptors wypadną poza TOP4 wschodu, 4 miejsce będzie dla Pistons.


Raptors nie wypadli poza top4, choć moim zdaniem mimo lepszego składu i lepszego sezonu indywidualnie graczy, nie są tak silni jak rok temu. Pistons stali się jednym z większych rozczarowań w tym sezonie.

12. Devin Booker będzie zaliczał ponad 20 punktów na mecz przy ponad 42% skuteczności.


22 punkty na 42%. Całkiem nieźle trafiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

13. KAT będzie miał średnie powyżej 20PPG, 10RPG i 2BPG.


Tylko z blokami nie trafiłem, ale reszta była dużo powyżej moich oczekiwań, boje się jego następnego sezonu.

14. Anthony Davis znów się połamie, w okolicach ASG.


Davis się nie połamał, co więcej dostał nowego kolegę który odciąży go z niektórych obowiązków. Nie trafiłem.

15. Lebron James zagra mniej niż 65 meczy w sezonie.


Choć nieobecności Lebrona były szeroko komentowane, to moja wyobraźnia troszkę się zapędziła.

16. A Kyrie Irving będzie zaliczał ok 25 punktów na mecz.


25.2 PPG. Jest ok.

17. Al Horford w pewnym momencie sezonu będzie wymiany jako top3 centrów NBA.


Nie przypominam sobie momentu, w którym ktoś by tak o nim powiedział.

18. Antek okaże się nie spełniać jako PG w Bucks, nie zaliczy przełomowego sezonu, zagra podobnie jak w poprzednim.


Antek zagrał przełomowy sezon, ale patrząc na bilans Bucks nie wiem czy granie jako PG jest tak efektywne, jak miało być.

19. Westbrook rzuci ponad 70 punktów w jednym meczu.


Westbrook tego nie zrobił, ale 70 było rzucone. No, ale nie trafiłem.

20. Harden zacznie bronić na poziomie sezonu 2014-15.


Defensive Win Shares Harden ma wyższy niż wtedy, uznaje, że można powiedzieć, że broni na conajmniej takim poziomie jak wtedy.

21. Howard odżyje w Hawks, nie będzie grał na poziomie Magic, ale lepiej niż w Rockets i Lakers.


W statystykach tego nie widać, ale Howard przestał być rakiem dla drużyn, stał się w końcu przydatnym centrem.

22. NYK będą nadspodziewanie dobrą ekipą w RS, Rose zagra najlepszy sezon od kontuzji, Porzingis będzie wymieniany jako jeden z kandydatów to All NBA, ale ostatecznie nie załapie tam żadnego miejsca (za to KAT tak).


xDDDDD

Teraz weryfikujemy komentarze:

@cult_of_luna

23. MJ wróci ;)


( ͡° ͜ʖ ͡°)

@czarny_matt94

24 Lillard pokaże wszystkim, że PTB należą do niego.

25. Drummond zacznie rzucać wolne spod jajek.


Lillard szczególnie w walce o PO udowodnił swoją wartość, Drummond mógłby spróbować z tymi wolnymi.

@JahMuffin

26. Rose bez kontuzji w tym sezonie.

27. Knicks w PO


Niestety, nie obyło się bez kontuzji, a Knicks nie ma w PO.

28. Westbrook ponad 1 Q-double.

29. Gsw poza top3 konfy

30. OKC kupi Griffina wydymawszy jakis team zamieszany w trojdruzynowy trade(Nie LAC)


Po prostu 3x Nie :(

@Musiek_

1. Irving 27 ppg


Blisko, a jednak nadal daleko.

2. w GSW inba, a Durant biega z kartką samiec beta na plecach


Małe inby były, ale nieznaczne.

3. MVP zdobywa Irving


Not even close.

4. Harden dalej króluje u Shaqa, a Houston nie wchodzi do PO


Harden zagrał Ci na nosie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5. Westbrook ciągnie OKC do playoffów gdzie eliminują GSW/Spurs


Pierwsza część udana, jak będzie z drugą to ciężko ocenić.

6. Pacers odpada w 1/4 finału konfy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Prawdopodobnie tak się stanie.

7. Spurs nie osiągają 60 zwycięstw w rs


61 zwycięstw, blisko :D

8. Butler rzuca 23 ppg, a Bulls pokonuje granicę 50 zwycięstw w sezonie


Jimmy rzuca, ale Bulls troszkę brakowało.

9. Biyombooo gra swój sezon życia


Zagrał podobnie, jak w poprzednim sezonie.

10. Rose się łamie w okolicach połowy sezonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Troszkę prawdy w tym jest, były kontuzje, ale nie bardzo poważne.

Ktoś kto usunął konto:

1. Nets będą poza TOP3 Loterii draftu, ledwie ale wyjdą poza strefę.

2. W Orlando ktos będzie chcaił się przekwalifikować na SF bo za ciasno pod koszem

3. Coś się odwali na meczach GSW, coś co da światu pogląd ze KD pasuje tam jak pięść do oka.

4. Będzie jeden wielki deal, jak wspominałeś będzie tam sporo uwikłanych zespołów i z dwie gwiazdy zmienią barwy.


1-2, chyba możemy powiedzieć, że nie prawda (wymiana Ibaki pozwoliła Gordonowi zostać pod koszem).
3. niestety nic takiego nie było ( ͡° ʖ̯ ͡°)
4. Dwie gwiazdy nie, ale chyba za wielki deal można uznać wymianę Cousinsa.

@Bonzio

-Whiteside do świąt poza Miami jeżeli będzie grał na poziomie.

-Anthony Bennet zostanie zwolniony z Nets


Whiteside został, Bennet wyleciał.

@Hilarious

1. Tez czuje Indiane/Celtics w finale konferencji.


Celtics są możliwi, Indiana nie bardzo.


2. Na zachodzie licze na Portland (Lilard MVP).


Ciężko będzie zarówno Portland dojśc do WCF, jaki i Lillardowi o MVP.

3. Czuje, ze z GSW moze byc niewypal w tym sezonie, bo juz w tamtym Dray za bardzo kozaczyl. Lubilem go jako gracza od czarnej roboty, ale po przedostatnim sezonie i hypie na niego zaczal wymagac wiekszej roli przy zdobywaniu punktow i niestety nie odbilo sie to dobrze na zespole. Po tym sezonie GSW opusci albo Durant, albo Dray.


Niestety, chyba nic z tego :(

4. Zgodzie sie tez co do Boguta.


Mieliśmy rację ;)


5. Jesli mowa o Dallas to Barnes okaze sie boostem (jesli juz tego nie mozna tak nazwac, bo watpie, ze nagle zacznie rzucac powyzej 15ppg).


Barnes miał 19.2 PPG, chyba nie można nazwać go niewypałem.

6. MIP Zach LaVine, ktory razem z KATem pociagnie wilki do PO.


Zach się rozwalił, wilczki daleko od PO.

7. A tak naprawde to w polowie sezonu wyjebia z ligi Nets w zamian za Supersonics do ktorych dolaczy legendarny Andrew Bynum. Dostanie on MVP i zdobeda threepeat w najblizszych dwoch latach


xD

@appylan

1. Kelly Oubre wygryzie Otto Portera z s5


Porter chyba jeden z kandydatów do MIP.

2. Vlade Divac zostanie zwolniony ze stanowiska GM Kings


Było blisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3. Kenneth Faried zostanie zawodnikiem Wolves


Faried został jedną z największych ofiar rewolucji rzutów za 3.

@Anck-Su-Namun

Kyrie albo Westbrook MVP


Masz duże szanse na trafienie.

@efeeem

1.Durant do ASG będzie miał poniżej 20ppg

.2. i najważniejsze Embiid sie rozłoży zanim zagra 25 spotkań

Durant się uśmiechnął pod nosem, z Embiidem w sumie byłeś blisko.
Pobierz parooow - #nba 

Okej. Może niektórzy z was pamiętają mój wpis w którym pisałem swo...
źródło: comment_VJncPlaTtyfSp7AKOUUCwVTvxQgGH1sD.jpg
  • 13
e


@parooow: Tym bardziej zbiera mnie kiedy mówią kiedy Leonard sie przelamie i zacznie grac jak czlowiek na ktorym mozna budowac zespol. Toc on gra tak nom stop tylko ludzie po prostu tego nie widza w systemie san antonio
@parooow: z góry "10. Utah Jazz będą w top4 konferencji zachodniej.
Utah Jazz bilansem są w top4, tylko bezpośredni wynik dał im 5 miejsce, więc uznaje to za trafiony typ." - piszesz że zakładasz Utah 4 miejsca (są na 5tym), wiesz że są na 5tym ale uznajesz to za 4te więc trafiłeś

albo
"7. MVP zdobędzie Leonard który będzie zaliczał ok.23 punktów na mecz, wyprzedzi o włos Georga który razem z
Ogólnie wykazywałem ogromny optymizm odnośnie Pacers, co będzie widać w następnych pytaniach. Co do Celtics ich występ w finałach konferencji jest wielce prawdopodobny, więc można uznać, że jestem bliski trafienia.


do tego jeszcze daleka droga, więc nie uznawaj tego za wielce prawdopodobne
Najbardziej mi żal chłopaków z Miami, którzy pokazali serce do gry. Niestety zamiast nich w PO zobaczymy Bulls, którzy nie umieli się sami dogadać ze sobą w szatni i brudy wyciągali na instagrama XD