Wpis z mikrobloga

Cześć, szukamy chętnych na nocleg (czy brać nocleg na 10 osób czy 20 osób czy jakaś inna liczba). Czas do niedzieli ale może być szybciej. Do tego czasu też wrzucę info o powrocie.

Co do wyjazdu to po szybkiej dyskusji uznaliśmy, że pojedziemy prawdopodobnie rano w piątek. Więc tylko jeden dzień wolnego. Śląsk najlepiej by jechał z Katowic ale jesteśmy otwarci na propozycję.

#slaskiewykopparty #podrozujzwykopem #slaskiewykoppiwo #trojmiejskiewykopparty
źródło: comment_UqKVwPdCkiOFYm38MTOLil3Vzx3m4jpp.jpg
  • 91
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (39)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Jormungand @MrPickles @IrvinTalvanen @idol89 @cofko @BlackLadybug @Saute @Bladi89 @Pirooz @stolemy @idzpanstont @Peperomia @anonim1133 @polik95 @elektroda_topliwa @MonikPierszyDrugiTrzeci @gorzka @adhezja @Theia @Tereferyfa @oboe @gorush @sylwke3100 @Lapidarny @MasterSoundBlaster @Wozyack @JestemZSosnowca @Fidelis @ArekJ @Przedwczesny_pogrzeb @hsvduivbsh @Mustafek @
@gorush: Gorasz ale to jest bez sensu moim zdaniem jechać w piątek z samiutkiego rana, skoro można jechać w czwartek po 23 - spędzasz w pociągu tyle samo godzin, jedziesz nocą - jest chłodniej i śpisz - szybciej zleci.

Poza tym - wtedy o 7 rano jesteśmy w Gdańsku - można coś zwiedzić, ogarnąć się po podróży do jakiegoś bifora etc. :>

Takie moje zdanie. Na nocleg zawsze chętny.

kiedy znowu
Jeżeli chodzi o powroty: @gorush:

Ogółem wydaje się mi, że dobrym rozwiązaniem będzie lekka dopłata do IC, żeby nie wracać półżywy z samego rana TLK i tłuc się 8h z samego rana, żeby być przy tym w miarę normalnej porze w Kato/Krakowie i wracać jakoś po obiedzie, ogarnięciu się i odżyciu po trudach imprezy.

Wołam Ślązaków:

@zielonacebula: @poleczkaa
@Jormungand: @Mustafek: @wielka_glowwa

Zawołam również mieszkańców Stulejnicy - @Sztabowy @
źródło: comment_1iIVOnVmsZaxcdiRUtdcjrzIy5ofdgQf.jpg
Jeżeli chodzi o powroty: @gorush:

Ogółem wydaje się mi, że dobrym rozwiązaniem będzie lekka dopłata do IC, żeby nie wracać półżywy z samego rana TLK i tłuc się 8h z samego rana, żeby być przy tym w miarę normalnej porze w Kato/Krakowie i wracać jakoś po obiedzie, ogarnięciu się i odżyciu po trudach imprezy.

Wołam Kraków:

@MasterSoundBlaster @idol89 @QBA__ @MonikPierszyDrugiTrzeci:
źródło: comment_Nwqp0Vfv6F1e0FoTiMk2HnL8BjiroP8U.jpg