Wpis z mikrobloga

#android #gry Hmm możecie polecić jakieś dobre gry na Androida w których nie trzeba ciągle czekać aż coś się zbuduje po kilkanaście godzin?

Szukam głównie gier które są dobrze napisane, a nie np Game of War która wygląda jak tania nakładka graficzna na grę tekstową.

Interesują mnie również wyścigi - np Real Racing 3, NFS No Limits - są dobrze zrobione, ale chyba już mi wystarczy - po kilkunastu miesiącach grania powtarzalność daje się we znaki.

Kilka przykładów gier które ograłem:
- Legion of Heroes
- Simpsons, Sims Freeplay, SimCity (ogólnie gry od EA są całkiem niezłe, ale wszędzie jest ogromna ilość płatności gdzie często albo oddasz się całkowicie grze albo możesz zapomnieć o zdobyciu czegokolwiek w czasowych 'eventach'. Pomijając Dungeon Keepera, bleh).
- Pokemon GO
- Mortal Kombat
- Darkness: Reborn (jako przykład, do tego cała masa innych mniejszych gier robionych na jedno kopyto z takimi samymi ustawieniami i toną bonusów każdego dnia - inne skórki a te gry są identyczne)
- The Walking Dead
- NOVA

Jak widzicie, ogólnie lubię gry w których ciągle coś rozwijamy i pchamy rozwój do przodu. Nie interesują mnie zbytnio gry typu proste arcade na jednego gracza ani bezpośrednie PvP (Mobile Legends). Bardziej coś w co mogę siąść na np ponad godzinę i ciągle rozwijać. Telefon to HTC 10, więc wymagania nie grają tutaj roli.

Dzięki za przeczytanie i zapraszam do rozmowy :)

#pierwszywpisnamikro :)
  • 3