Wpis z mikrobloga

Eh Panowie, widzę że do zabawy zabiera się coraz więcej amatorów, mam nadzieje że przejdzie ta ustawa ooo... xD
Tutaj proszę jak należy składać skargi na pseudotwórców internetowych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jest tego dużo dużo więcej, ale nie chce wklejać wszystkiego, żeby nie było jakiegoś przypału.
Poprawiłem wszystkie Ów'ki, ę, ł, ż itd itp.
Email zawiera fragment o romach, wyzwiska, groźby karalne i tak jak tu możecie zobaczyć o stosunku wobec kobiet, nielegalny serwer metina, wszystko to w trosce o kulture i wychowanie młodych osób. Email napisany do 3 adresantów, jednym z nich są reporterzy tvn'u, którzy szukają czegokolwiek o szkalowaniu Romów w Polsce.( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polskiyoutube #youtube #polowanienaisamu #danielmagical #magicaldaniel #wykop #afera #mirko #magicale #gownowpis #heheszki
N.....y - Eh Panowie, widzę że do zabawy zabiera się coraz więcej amatorów, mam nadzi...

źródło: comment_7Auoq2HknxnYUcCt1UN2xCyj1fzkh1Sz.jpg

Pobierz
  • 3
@pejatojajestem: Mam tylko nadzieje, że przeczytają mój email a nie wrzucą do kosza. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Tak się postarałem, szkoda by było.
Nawet dobrałem odpowiednie linki i dowody, by dodać temu powagi, nie jakiegoś linka do agisa, który sobie robi jaja.