Wpis z mikrobloga

Wczoraj odbyłem ciekawą "kontrol drogową" przeprowadzoną przez naszą policje. Złapałem ogon z którym jeździłem przez pół miasta aż próbowałem ich "przepisowo zgubić" ale mnie dopadli na progach zwalniających bo jednak obniżone zawieszenie here ( ͡° ͜ʖ ͡°) i tak sobie z nimi na tyłku jadę, ale człowiek jednak na starość to też głupi bo przeleciało mi przez głowę żeby się pobawić w NFS Most Wanted XD ale szybko mi przeszło jak zobaczyłem 7l gazu w butli na komputerze xd Mówie spoko, zachowam spokój jestem przecież grzecznym obywatelem płacącym podatki jako bezrobotny w PUPie xd I tak jedziemy przepisowe 20km/h aż dzieje się, koguty on, myślę sobie ostatania szansa uciekać czy nie? przecież nie wiozę nawet amfetaminy to z czym mam uciekać xd Dobra zatrzymuje się przed progiem, jeszcze mnie blask ich niebieskiej zajebistości oślepił i zahaczyłem felgą o krawężnik ;( no nic siedzę czekam przygotowuję dokumenty w tym czasie. Przychodzi dwóch, jeden z latarką obchodzi samochód, musieli zobaczyć mój idiotyczny napis pod tablicą, którego jeszcze nie zdjąłem "śmierć jeździ szybko dlatego ja jeżdżę szybciej" XD daje dokumenty i zaczyna się mały przegląd, światłą są? ale Panie władzo najdroższa które? no mijania, są, drogowe, są cofania, są, sztopu też są, kierunki też, klakson je, kuntrolki gasno, a postojowe? są, jak już sprawdzili wszystko to co mogli i wszystko było ok, przynieśli alkomat, dmuchnąłem oczywiście zielone, bo pawełków nie lubie #pdk chyba nawet jeszcze bieżnik sprawdzili w oponach, oddali dokumenty i się pożegnali, tam przez szybę im krzyknąłem, wesołych świąt, odpowiedzieli że Panie Bermut Panu również. Wszystko przebiegło miło kulturalnie i bez problemu.

#policja #zycienakrawedzi #motoryzacja #samochody #prawo #prawojazdy #poszukiwany #zyciezakratami xd
  • 4