Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy zbliża się koniec umowy z #orange i każdy dzień wydaje się coraz piękniejszy, to coś jak oczekiwanie na gwiazdkę jako dzieciak. Czemu? Ponieważ nigdy nie widziałem słabszego neta xD
Ps. Robiłem zdjęcie ekranu bo przecież nie będę niczego uploadował przez PC z takim netem, jestem też leniem że nie chce się bawić w hotspot ani przerzucanie skrina xD
#gorzkiezale #gownowpis
Pobierz Kashankovsky - To uczucie gdy zbliża się koniec umowy z #Orange i każdy dzień wydaje ...
źródło: comment_GQR8V8eeCaiZTlgbMhsITtONLMroQELX.jpg
  • 6
@OrangeEkspert: Neostrada w pięknej stolicy ,ale od razu dziękuję za wszelkich techników i zgłoszenia, korzystam z Neostrady od kiedy TP S.A. wprowadziła tę usługę i od roku-dwóch każdy weekend tak wygląda, a sprawa była zgłaszana i za każdym razem "powinno być lepiej" xD Technicy to lepiej żeby niczego nie dotykali i trzymali się jak najdalej, kiedyś jak mnie odwiedzili, to po godzinnym przeszukiwaniu mojego domu uznali że okoliczne menele ukradły kable
@majsterV2: Każdy kontakt z Orange to materiał na pastę, raz mówiłem jak najprostszym językiem że nie działa nic związanego z netem, tak samo nie działa udostępnianie neta przez Wi-Fi do innych urządzeń jak telefon, ps4, inne laptopy, więc awaria nie leży po mojej stronie, to typek mi zaczął gadać o udostępnianiu plików w Windows XP xD