Wpis z mikrobloga

Moja Mama została jakiś czas temu poproszona o wykonanie książeczki sensorycznej dla małego chłopca z zespołem Downa i oto efekty. Książeczka ma 10 stron o różnej tematyce, sporo elementów na rzep, są małe warzywa do przekładania z grządki do skrzynek, zajebiaszcza wędka z magnesem neodymowym do łowienia rybek, liczydło, pralka z wypukłym bębnem, kółko-krzyżyk i trochę bajerów na rzep, gumki do ciągnięcia i różnego rodzaju schowki, a na końcu rozkładana mini jezdnia ʕʔ
Chłopiec zadowolony i zaciekawiony, to najważniejsze, ale kupa fajnej [i żmudnej] roboty!

#rekodzielo #handmade #szycie #diy #dzieci i trochę #chwalesie bo projekt wspólny, choć to i tak bardziej chwalenie się zdolną Mamą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

EDIT: a i jeszcze zrobiła maskę żabkę i maskę krokodyla, ale to później pokażę ( ͡º ͜ʖ͡º)
matra - Moja Mama została jakiś czas temu poproszona o wykonanie książeczki sensorycz...

źródło: comment_1PHQbwlyvm01fgYE6F7hzk2kmvdZsxNS.jpg

Pobierz
  • 26
dziękuję (:

Myślała o sprzedawaniu tego?


@Jaraz: ona nie, ale ja swoje wiem lepiej ( ͡º ͜ʖ͡º) ogólnie uważa że książka nie jest tak ładna jak powinna być, więc nie chce wchodzić z tym na rynek, ale o swoich karuzelach mówiła kiedyś to samo, a dziś ma jedne z najładniej wykonanych pod względem technicznym karuzel jak tak obserwuję polski rynek rękodzieła ( ͡° ͜ʖ
wow ile plusików, dziękuję ślicznie każdemu, Mama na pewno bardzo się ucieszy ()
@minister_spraw_zewnetrznych: dziękuję ʕʔ
@anecior: myślę, że coś w okolicach 230-250zł + 20zł za każdą następną kartę. Książka ma 10 kart, nie stron, ja oczywiście źle napisałam.
@romo86: ( ͡ ͜ʖ ͡)
@blubi_su: Zawsze są spersonalizowane bo to się szyje na zamówienie. Chodzi mi o to, że np na grupach sprzedażowych na fb masz 50 babek, które szyją takie rzeczy i jak ktoś chce zamówić to ma 50 różnych ofert wykonania i sobie wybiera kogoś sprawdzonego zazwyczaj, często z własną DG, więc ciężko żeby to się sprzedawało jak ciepłe bułeczki.
@kicioch dobra reklama, dobra strona, odpowiednia kampania, dobre zdjęcia i sukces w kieszeni :) Podcienia nie jest w tym która książeczka jest lepsza. Tylko kto potrafi się lepiej sprzedać.
@Trannitis: a wiesz, powiem Ci że młody rozwija się rewelacyjnie i naprawdę wysoko postawieni w Polsce lekarze są w szoku. Pewnie w sporej mierze za sprawą tego, że ma zdrowego brata bliźniaka i sporo uczy się od niego. Zresztą i od strony fizycznej wygląda o wiele lepiej niż większość tego typu dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@blubi_su: wiesz, jeśli chodzi o reklamę i sprzedaż, staram się