Wpis z mikrobloga

@Rapidos: oh rlly ? Doedukuj się

Prawo Godwina odnosi się do pozamerytorycznego argumentu osobistego – sposobu argumentowania, w którym na poparcie swojej tezy dyskutant powołuje się na niezwiązane z tematem opinie lub zachowania swego oponenta.
@fromGtoK: Ale linkuj do całego artykułu :)

A Tu masz esencję, czyli dosłowne tłumaczenie tego, co powiedział Godwin:

Wraz z trwaniem dyskusji w Internecie prawdopodobieństwo użycia porównania, w którym występuje nazizm bądź Hitler, dąży do 1


Teraz spróbuj wskazać miejsce, w którym @paramedic44 dokonał porównania do Hitlera/Nazistów. Możesz też po prostu przyznać się do błędu.
Prawo Godwina odnosi się do pozamerytorycznego argumentu osobistego – sposobu argumentowania, w którym na poparcie swojej tezy dyskutant powołuje się na niezwiązane z tematem opinie lub zachowania swego oponenta.


@Rapidos:Prawo Godwina odnosi się do pozamerytorycznego argumentu osobistego – sposobu argumentowania, w którym na poparcie swojej tezy dyskutant powołuje się na niezwiązane z tematem opinie lub zachowania swego oponenta.


@fromGtoK: Czekaj, czekaj, czy ja cię dobrze zrozumiałem...
Czy ty naprawdę uważasz, że Prawo Godwina = każdy pozamerytoryczny argument?

Jeśli tak, to już spieszę z wyjaśnieniem...
Zdanie, które wkleiłeś 3 razy, znaczy nie mniej nie więcej tyle, że argumentum ad Hitlerum jest jednym z pozamerytorzycznych sposobów argumentowania i tak jak wcześniej wspomniałem, odnosi się do zastosowania porównania z Hitlerem/Nazistami.

Nie wiem też po co wspominasz o ad personam, kiedy @paramedic44 również
@Rapidos: w ad personam miales polechtac sie inwektywami ktore najbardziej lubisz, ale udowodniles po raz n'ty ze jestes zbyt tepy by czytac miedzy wierszami, ups kolejne ad personam jednak niie, stwierdzenie faktu.