Wpis z mikrobloga

no i co @Tudor usuwasz swoje gównoposty? Taki byłeś cwaniak z kulką w nosie, krzycząc "#!$%@?" na #silownia do jakiegoś gimba, który zasłonił ci lustro, jak robiłeś MC, zostałeś skrytykowany i zabrakło nagle odwagi? Nie mam szacunku dla takich ludzi. Nie dość, że są twardzi do słabszych, to jeszcze brakuje im odwagi cywilnej. Na szczęście w internetach nic nie ginie.

#mikrokoksy #rakcontent
Pobierz
źródło: comment_U3TqqVtOdqY58HECWBEThEwYcV2RdmCB.jpg
  • 47
@Wiecznystulej: @orlando74: chęci może i dobre, ale forma? nawet na siłkach-mordowniach panuje "bro-klimat" i nikt nikomu nie każe #!$%@?ć. Właśnie chyba o to w tym chodzi: jesteś gruby? idź na siłkę i nie bój się, że ktoś cię wyśmieje. Nie wiesz jak się zachować? Na siłce zostaniesz wyprowadzony z błędu, a nie zgnojony. Itd., itp. Istnieją inne formy niż ta zastosowana przez OPa. Dla mnie tolerowanie takiego czegoś to masakra.
@kawa-i-papierosy: No jak dla mnie to jest też pewna granica "bro-klimatu" przede wszystkim nie wchodzenie tyłkiem komuś przed ryj jak ten robi ciągi czy cokolwiek "uziemiającego". Sam byłbym bardzo zirytowany robiąc taki hack przysiad ze sztangą i dostać taką niespodziankę w 5tej serii gdzie już padam ze zmęczenia, no coś nie halo. Zresztą siłownia to siłownia nikt chyba nie popłacze się jak ogarnie za co zjebkę dostał. #!$%@?ć -> po serii
@kawa-i-papierosy: jak ktoś ci robi coś takiego kolejny raz to już nie masz siły edukować kolejnych cudakow.
Ja wiem, że to tak fajnie brzmi - być miłym, pomagać, każdy kiedyś zaczynał itp. itd.

Ale... No właśnie, ale - ja tam idę i chce zrobić trening jak najlepiej, dodatkowo poświęcam na to swój czas i pieniądze, nie mam ochoty dodatkowo jeszcze robić za nianię dla dzieciaków
@So_I_Scream: ale jaką nianię? nie posuwasz się za daleko? można rzucić "odsuń się", "odejdź", "przeszkadzasz", cokolwiek. Chodzi mi o formę.

@orlando74: tchu żeby przeglądać się w lustrze podczas MC. Ja pierdzielę. No nie przesadzajcie. Ja czesto martwy robię przy ścianie bez luster, bo jest tyle ośób na siłowni.
@kawa-i-papierosy

Ale może mam inny stopień wrażliwości.

Kup se karnet na siłownię tylko dla kobiet. Tam jak coś ci nie pasuje to się #!$%@? i trzymasz to w sobie. Mężczyźni nie zawsze są delikatni gdy zwracają jeden drugiemu uwagę, szczególnie jak trzymają ponad stukilową sztangę w łapach. Jest to normalne, gdyż w takich sytuacjach nieważna jest forma, ale szybkość przekazania treści.

Gdyby Tudor poszedł do teatru i jakiś gówniarz postanowił mu w
@kawa-i-papierosy i tak delikatnie, jakby przy RM mi tak jakis pajac wlazl to na lacinie podworkowej bym nie zakonczyl reprymendy. Bardzo lubie rzucac ciezkimi hantlami jak jakas #!$%@? mi stanie przed lawka i robi #!$%@? hantlami, cala #!$%@? silownia do dyspozycji to nie, #!$%@? sie w ten metr pomiedzy moja lawka a lustrem, no #!$%@? jego mac
@kawa-i-papierosy: Został skrytykowany przez jakichś dziwnych ludzi - w tym ciebie. Ludzie którzy chodzą na siłownię by zrobić tam ciężki trening raczej zrozumieją #!$%@? @Tudora, że jakiś gówniarz #!$%@? mu się pare cm od twarzy i heheszkuje. Ogarnij się i idź na crossfit - sekcja żeńska, jeśli twoją "wrażliwość" skutecznie smyra zwykłe "#!$%@?", do tego powiedziane w chwili szarpania się z prawie 200kg na kiju.
Ogarnij się chłopie.