Wpis z mikrobloga

Dziś dostałem telefon od sympatycznej Pani z T-Mobile Usługi Bankowe, która zaczęła mi coś ględzić, że usługa Cash Back 5% dla Konta Premium zostanie wyłączona (ten bonus 25 zł co miesiąc).

Oczywiście potem zaczęła coś wspominać o karcie kredytowej, która ma mi pomóc utrzymać tę promocję, ale już nie pozwoliłem jej zaprezentować walorów usługi, informując, że skoro tak wygląda sytuacja, to nie będę miał ani karty ani konta.

W necie nie mogłem za bardzo znaleźć informacji o wyłączeniu tej usługi. Ktoś coś wie?

#tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank #banki
  • 16
@moby22 żeby w dalszym ciągu otrzymywać zwrot za zakupy musisz mieć aktywny produkt kredytowy np. debet w rachunku, pożyczka gotówkowa bądź karta kredytowa.

Patrząc na ich aktualną ofertę to najkorzystniejsze rozwiązanie to zawnioskowanie o kartę kredytową.

Plusy:

- bon do Tesco 200 zł
- brak opłaty miesięcznej do końca 2017
- pierwsze wznowienie za rok 0 zł
@FHA96: A czy mógłbyś mi tak łopatologicznie wyjaśnić mniej więcej w prostych słowach, co mam zrobić, by nic nie płacić, mieć tę kartę i z niej nie korzystać i nie ponosić odpowiedzialności i złych następstw posiadania tejże?
@FHA96: Hej. Możesz mi trochę podpowiedzieć?
Rozumiem, że jak będę miał kartę kredytową to cashback nadal obowiązuje? W tej samej formule (500 zł / 25 zł cashback) czy w innej?
Ile kosztuje rezygnacja z karty kredytowej?
Opłata rocznie ile wynosi i czy muszę ją ponosić (czy są jakieś sytuacje, kiedy opłata nie jest naliczana)?
Mam już dwie karty debetowe - jedną dla konta PLN drugą dla konta USD. Czy zatem karta
Rozumiem, że jak będę miał kartę kredytową to cashback nadal obowiązuje?


Tak, 25 zł.

Ile kosztuje rezygnacja z karty kredytowej?


Nie ma takiego zapisu w regulaminach, więc 0 zł.

Opłata rocznie ile wynosi i czy muszę ją ponosić (czy są jakieś sytuacje, kiedy opłata nie jest naliczana)?


0 zł - (pod warunkiem rozliczenia transakcji na łączną kwotę min. 15 000 zł w ciągu ostatnich 12 miesięcy)
35 zł - (pod warunkiem rozliczenia