Wpis z mikrobloga

Do czegoś się Wam przyznam Mirki.

W nawiązaniu to tego wpisu popełnionego przez @sorek dodam od siebie jeszcze jedną rzecz: emigracja uczy luzu a raczej oducza najgorszej rzeczy jak jest wpajana w Polsce od małego - spinania dupy o pierdoły i strachu, że "zrobię z siebie idiotę" oraz "co inni pomyślą".

Na łamach tego luzu odwaliłem jak na razie najśmieszniejszą akcję w życiu - przekreśliłem budowany przez lata image groźnego groźnego niczym dupa Belzebuba metala i...zagrałem w teledysku Bollywood ;)

Róznica pomiędzy Bollywood Dance a Disco-Polo polega chyba jedynie na tym, że Hindusi nie wstydzą się go słuchać nawet na trzeźwo ;)

Żeby nie było - muzyka mi w tańczeniu wcale nie przeszkadza, co zresztą widać ;)

Tak, te dwa białasy występujące w tym wideo to moje #pokazmorde razem z różowym :)

#emigracja #uk #anglia #bollywood #pokazmorde #atencyjnyniebieskipasek #pokazrozowegopaska
Wujek_Fester - Do czegoś się Wam przyznam Mirki.

W nawiązaniu to tego wpisu  popeł...
  • 20
@Wujek_Fester: a ktore to ty? anna grodzka czy ten lysy? no bo chyba nie ten brazowy
masz racje niewiarygodne gowno nie wiadomo kto tu wogle jest gwiazda tej "piosenki" (chyba ty). do discopolo to nawet nie dorasta, predzej bym sluchal cyganskich rytmow.

dokladnie tak - pelny luz jak u kota ktoremu obcieto jajka (sugerowalbym starosc i brak witaminy d niz te slynne #!$%@?) xD