Wpis z mikrobloga

Kto się nie rozwija, ten się cofa ...


@zawszespoko: kto nagadał Ci takich głupot, że bitcoin nie rozwija się? Nie podoba mi się ten tytuł i ludzie, którzy wypowiadają się. To nie jest obraz bitcoina. Chcesz mieć prawdziwy obraz zacznij od korzeni. Tak możesz przyciągnąć i edukować. Twoim celem było kiedyś edukowanie nowych w temacie, teraz nie rozumiem celu w jakim robisz coś takiego.
@pawlo74: > temat blockchaina, decentralizacji oraz walut kryptograficznych.

W "walutach kryptograficznychg" zawiera się bitcoin. Nie przestaje edukować, a żeby być maksymalnie obiektywnym trzeba podchodzić do tematu z różnych stron. Będąc Bitcoinowym ortodoksem stajesz sie maksymalnie subiektywny i nie zauważasz potencjalnych wad bitcoina i zalet innych rozwiązań.
@zawszespoko: nie ja ani żaden inny użytkownik powinien szukać tych wad, powinni szukać ich deweloperzy a to nie do nich skierowane są Twoje artykuły. Ja patrzę z perspektywy inwestora i potencjalnych szans na przebicie się projektu. Fintech, blockchain to słowa bez wartości. Ważne jest jacy ludzie stoją za projektem. Jeżeli stoi za projektem bank to nie używaj nigdy słowa decentralizacja, żaden bank nigdy nie pozwoli na decentralizację, prędzej upadnie. Celem banków
ja nie mówię o komitowaniu a o zwracaniu się o opinię do wrogów bitcoina i nazywanie tego obiektywizmem.

wróg nigdy nie będzie obiektywny to wiem na pewno.


@pawlo74: a kto jest wrogiem bitcoina? Jakie zaliczają się do tego kryteria? Bo co krok słyszę z twoich ust wrogowie bitcoina, ale nigdy nie poznałem algorytmu uznawania kogoś za (nie)wroga i jak na razie wygląda to tak, iż wrogami są wszyscy, którzy nie