Gorące dyskusje ostatnie 12h

#anonimowemirkowyznania
    Mirki, drogie #niebieskiepaski

Jak dbacie o brodę? xD
    Temat dość ważny, moja broda ciągle na takim poziomie jak na zdjęciu. Zgolić nie chcę, bo wszystkie #rozowepaski zgodnie stwierdziły, że z brodą mi dużo lepiej.

No, ale jest jaka jest. Zupełnie nie wiem jak o nią zadbać, potrzebuję rady doświadczonych Mirasów, a nie śmieszków. Mam 25 lat.

Da się to jakoś zagęścić? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#wyglad #broda

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
    pokaż całość

odpowiedzi (161)

Mireczki na dzień dobry historia, jest to prawdziwa historia.
    Ale tytułem wstępu
    To nie jest tak, że naśmiewam się z Polaków, sam jestem Polakiem i mam świadomość, że jak każdy naród mamy jednostki wybitne, normalne, zwykłe i "głęboko upośledzonych"
    A więc słuchajcie
    Było to na koniec 1999 lub wczesne 2000, pracowałem w Niemczech u pewnego gospodarza, dostałem się w ostatniej chwili po znajomości, tam już trzech Polaków mieszkało i pracowało.
    Przyszedł weekend, czas wolny i postanowiono, ze jedziemy kilka miejscowości dalej odwiedzić inną grupkę Polaków
    (pięciu chłopa)
    Wzięliśmy browarów, zapakowaliśmy się w Golfa i jedziemy.
    Na miejscu, tamci tez nie byli gorsi, mieli zapasy, no i mieli spory pokój, zrobiliśmy stół i balanga na całego.
    Wiek różny 24 lata, 22 lata dwóch około 40 lat.
    No i jeden ten starszy, powiedział.
    -Te zobaczcie co znalazłem w polu
    I pokazał, jakiś sflaczały balon z kopertą i papierkami
    Był tam adres, numer telefonu, jakiś śmieszny rysunek i jakiś napis "To twój szczęśliwy dzień"
    Zaczęli debatować, co to może być i doszli do wniosku, ze to jakaś loteria, bo coś takiego chyba było w telewizji, dzwonisz pod ten numer i masz chyba 1000 marek (wtedy były marki)
    Widzę, ze chłopaki się nakręcają, klepią gościa po plecach, ze szczęściarz, nie znałem tego towarzystwa, nie chciałem się wpierdalać wtedy internet nie był aż tak powszechny, ale słyszałem i czytałem o takich akcjach, więc próbuję ratować sytuację i z odchyloną głową, ze niby nic mnie to nie obchodzi, ale mogę powiedzieć.
    Mówię:
    -To dzieci, pewnie jakaś akcja szkolna lub klasowa, jak znajdziesz to dzwonisz pod ten numer i dajesz swoje namiary, wpinają pinezkę w mapę i patrzą który balon jaką drogę przebył, mają w klasie zabawę, a jak ktoś w podobnym wieku, to jakieś nowe przyjaźnie się tworzą i sobie pocztówki wysyłają.

Popatrzyli na mnie pod tytułem..."Co ty kurwa pierdolisz"
    I dalej swoje
    Doszli do wniosku, ze będą dzwonić po kasę.
    I tak zrobili, dzwonią i tłumaczą kulawym niemieckim w czym rzecz
    Kobieta po drugiej stronie telefonu się ucieszyła, coś tam, ze córkę zawoła, bo to córka organizowała
    Ale nasz bohater przy telefonie zadaje pytanie, jaka nagroda, bo on słyszał, że nagroda
    Kobieta próbuje tłumaczyć to co ja wcześniej im mówiłem.
    Więc towarzystwo, które nasłuchiwało, zrozumiało, że pieniędzy nie będzie i zaczęli kobietę wyzywać.
    Ty niemiecka szmato, kurwo, jebane hitlerowcy, pies was jebał itp
    Rozłączyli się ze śmiechem i doszli do wniosku, ze wszystko przez niechęć do Polaków
    Bo nagroda była bankowo, ale usłyszeli akcent i oszukali, że nie ma nagrody
    Zrobią wszystko, by Polakowi nie dać
    --
    Co tu więcej dodawać......
    -----------
    #takaprawda #emigracja #janusze #truestory #heheszki #gownowpis #polak
    pokaż całość

odpowiedzi (10)

Jeśli Kubica będzie jeździć w Williams w 2018 to jadę na hungaro i przed startem wyścigu wybiegam na tor pomalowany na biało czerwono i kręcę śmigłem dla Roberta.
    #kubica
    #f1

odpowiedzi (13)