Wpis z mikrobloga

#!$%@? no nie wytrzymie, Mirasy i Uleny wiecie jak osiągnąć sukces w branży usługowej? Ja Wam powiem jak, bo w dzisiejszych czasach jest to łatwiejsze niż się wszystkim wydaje.
Kiedyś to dane słowo było coś warte, powiedziałeś klientowi, że będziesz w czwartek o 10 to byłeś w czwartek o 10. A teraz? A teraz jak w lesie, jak w chlewie obsranym gównem.
Znajdujesz firmę, dzwonisz, chcesz im dać zarobić, masz dla nich zlecenie.
"dobrze jutro wpadniemy zrobić pomiary"
Oczywiście nie wpadli, dzwonisz i słyszysz, że taaaak nooo eee sporo pracy mieliśmy i się nie wyrobiliśmy. OKEJ #!$%@? może się zdarzyć ale to zadzwoń, powiedz, że coś wypadło. Co tam, że czekałem w sumie cały dzień na nich. Zwodzili mnie tak 3 dni, więc dzwonię i mówię, że ja tak nie pracuje i znalazłem inną firmę pozdrawiam cieplutko. Inna firma od razu na pomiary przyjechała. Super ekstra. I co? I #!$%@?, montaż to nie wiadomo na razie kiedy, odpowiedzi zdawkowe, zbywające #!$%@? no nic mnie tak nie #!$%@? jak takie olewatorskie podejście. I to w każdej branży większość ludzi dzisiaj to takie pajace.
I dochodzimy do sedna - jak osiągnąć sukces w branży usługowej? Po prostu to co robisz rób dokładnie i nie olewaj klienta, bądź na czas i tyle PROFIT #!$%@? siano się zgadza, konkurencje kładziesz na łopatki bo jak się umówiłeś na 11 to przyjeżdżasz na 11, w gazetach nagłówki KONKURENCJA GO NIENAWIDZI [ZDJĘCIA]

Przepraszam za wulgarny ton ale musiałem to z siebie wydusić. #!$%@?ć tych śmieci, niech im te firmy poumierają a ja będę dalej sobie funkcjonował.

#januszebiznesu #firma #przedsiebiorczosc #zalesie
  • 2