Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Jestem jedyną policjantką obyczajową w tym jebanym pendolino. zawsze. #pkp powinno mi już chyba zacząć płacić. Zawsze, ale to zawsze znajdzie się jakiś debil, który w strefie ciszy nie potrafi się zastosować do jebanych zasad jakie w tej strefie panują. Dzisiaj obok mnie siedziały w strefie ciszy dwie madki ze swoimi gówniakami. Jedna to jeszcze miała jedno w wieku mniej więcej przedszkolnym, ale i tak japa się dziecku nie zamykała przez całą podróż. Nic, siedziałam cicho. Ale druga. Nosz kurwa, gówniak level 1. Wchodzi i zaczyna napierdalać grzechotką w siedzenia.
  Za każdym razem zastanawiam się czy pęka mi dupsko i się przypierdalam czy jestem bohaterem, na którego ten świat nie zasługuje. Ostatecznie jak zwykle zwracam uwagę babie, a ona że no juz już zabrałam dziecku grzechotkę xD i nie było innych miejsc, musiałam kupić w strefie ciszy, a konduktor sprawdził mi bilet i nic nie mówił. Facet za nią zaczął do mnie z tekstem, że dyskryminuję dzieci XD chlew obsrany gównem
  #zalesie #podroze #podrozujzwykopem #pkp
  pokaż całość

  odpowiedzi (27)

 • avatar

  Tylko w tym popi... kraju takie absurdy mogą się pojawiać.

  Koleżanka dzisiaj pojechała na egzamin praktyczny kat. B własnym samochodem aby zdać prawo jazdy na manual, aczkolwiek już posiada na automat od 5 lat.

  Przy okazaniu dokumentu pokazuje egzaminatorowi prawo jazdy (na egz na prawo jazdy xD) xD jako dokument ze zdjęciem, 5 minut później próbuje łuk, bład koniec egzaminu. Dotknęła tylnego pachołka, nie nadaje się na kierowcę. Więc z uśmiechem wraca do swojego samochodu i jedzie do domu.

  #prawojazdy #motoryzacja #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (202)

 • avatar

  w związku z tym iz mój wpis z dokarmianiem pszczół wbił się na główną robię #rozdajo słoika miodu(1kg)
  do wyboru przez zwycięzce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  pokaż spoiler wybór jest niewielki bo został mi tylko gryczany ,rzepakowy kremowany i rzepakowo-wilkowiatowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


  jak bym komuś smaka narobił piszcie na pw od 3 słoików wysyłka gratis
  gryka 30 za słoik rzepak 28
  słoiki 1kg
  tutaj rzepakowy kremowany
  nie mam foto gryczanego, ma on bardzo ciemną barwę prawie czarną( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #pszczelarstwo
  pokaż całość

  odpowiedzi (72)