Wpis z mikrobloga

Zapraszam do obejrzenia mojego materiału na temat gier i samej konsoli Net Yaroze czyli czarnej Playstation 1.
Materiał montowałem i przygotowywałem przez 4 dni. Jest to filmik w stylu video felietonu z dozą humoru i wulgaryzmów, bo te gry są #!$%@?. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam nadzieję, że efekt końcowy spodoba się wam. Ludziom na youtube przypadł do gustu, tak jak i inne tego typu filmy u #nrgeek'a czy #arhneu

https://www.youtube.com/watch?v=kbblwQRW-uw

#polskiyoutube #retroarchiwizacja #retro #staregry #ps1 #psx #playstation #playstation1 #retrogaming @safehouse: @Will_Donner: #gry
  • 12
@Axelio: nrgeeek weź... z kolei arhona szanuje a yaroze spoko bajera mam stare playstation magazin z dawnych czasów z artykułami motzno ogarniającymi temat z tego co wiem do tej pory to lekki biały kruk
@Axelio: może jeszcze bym wygrzebał cd z któregoś playstation magazine na którym zamieszczali gierki zrobione na yaroze, około roku 1999-2003 było strasznie słabo dostępne albo dla bananowej młodzieży z mocnym intel pentium 3 albo nie daj boze 4 to mogli robić takie kosmosy :D
@Axelio: Co Ty gadasz jakie krapy właśnie te gry były genialne w Total soccer grałem setki godzin, przy terrze też się świetnie bawiłem. Dzięki Hunted Maze pokochałem muzykę klasyczną.

Do super Buba powracam do dzisiaj używając PS2 w życiu, nie widziałem tak dobrej gry multiplayer. Poważnie, grywałem i grywam w to nawet z rodzicami. Genialna w swej prostocie, a porównując to do Dr. Mario to przesadziłeś te gry nie mają ze
@Axelio:
podobna prośba jak od @skk1993 - nie taguj swoich materiałów nazwami innych autorów

lubię materiały o retro graniu ale niestety format Twoich produkcji do mnie nie trafia
pomyślałem, że może tylko na potrzeby tego filmu w prawie każdym zdaniu musiał pojawić się jakiś wulgaryzm, ale sprawdziłem inne i nie jest lepiej

no i żart z wysyłaniem maila do nieznajomego żeby ten się zabił...