Gorące dyskusje ostatnie 12h

Na profilu facebookowym serwisu Movies Room zamieszczono artykuł na temat tego, że środowiska LGBT zarzucają Marvelowi umieszczanie zbyt małej liczby postaci o innej orientacji niż heteroseksualnej. W komentarzach rozgorzała dyskusja i jak to zwykle bywa są osoby przekonane, że LGBT ma rację argumentując to tekstami typu: "mniejszości, też chcą się z kimś utożsamiać", czy "są bohaterowie komiksów o innej orientacji niż hetero". I tu właśnie moje wkurwienie rośnie. Nie jestem osobą nietolerancyjną, ale takiemu czemuś mówię stanowcze NIE. Pierdolcie się zagorzali zwolennicy poprawności politycznej. Weźcie pod uwagę, że gdy autor jako artysta ma swoją wizję dzieła i tworzy komiks to dopiero po jego powstaniu zdobywa fanów. I to dla fanów już powstałego dzieła jest kręcony film na jego podstawie. Jeśli zaś ktoś chce nagiąć popularne i mające rzesze fanów uniwersum do swoich potrzeb i widzimisię (tak jak to chciałoby zrobić środowisko LGBT) jest frajerem i szantażystą a nie fanem. Jeszcze te argumenty: "ale wiesz, że są bohaterowie komiksów, którzy mają inną orientację?". W takim razie niech LGBT i zwolennicy poprawności politycznej stworzą własne uniwersum, albo postarają się o ekranizację filmów z preferowanymi przez nich bohaterami i treściami, zamiast na siłę chcieć upchać je do np: Avengersów. Dlaczego? Bo to zbyt duża zmiana dla fanów i w dodatku zupełnie niepotrzebna dla fabuły. Po jaką cholerę nakreślanie homo czy biseskualnych postaci w filmie, który ma się skupiać na obronie planety Ziemi przed tyranem Thanosem, który ją najeżdża? Jak już mówiłem nie mam za bardzo nic do osób LGBT, ale ta ich atencyjność jest bezczelna! Słyszał ktoś o tym, że np: wyznawcy latającego potwora spaghetti (tak, jeśli ktoś nie wie, jest taka religia), będąc mniejszością próbują w każdej dziedzinie życia tak atencyjnie przypominać o sobie? Ja nie słyszałem. Chcąc poczuć się zdyskryminowany powiem, że marvelaowski film "Czarna Pantera" jest rasistowski wobec białych, bo dyskryminuje ich jako rozwiniętych cywilizacyjnie w porównaniu z Wakandą, a poza tym cała ta Wakanda nie wpisuje się w koncepcję państwa multikulturowego, bo żyją tam sami czarni. W "Thorze 3" łatwo zauważyć, że nordycki Asgard stał się multikulturowy, to czemu Wakanda nie? Toż to rasizm i dyskryminacja wymierzone w białych ludzi. I co? Szach mat politycznie poprawni cwaniacy.

#marvel #poprawnoscpolityczna #lgbt #komiks
    #film #przemyslenia
    pokaż całość

odpowiedzi (69)

• odpowiedzi (19)

Mirki dostałem role w Podrywaczkach! Dajcie parę plusów, bo chyba oszaleje ze szczęścia
    #chwalesie #gownowpis

odpowiedzi (25)