Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wczoraj widzialam jeden z najsmutniejszych rodzinnych obrazow. Bedac na festynie, ktory ma dac rodzinie szanse na wspolne mile spedzenie czasu.
    Szla przede mna kobieta ok 30lat, wygladajaca spoko, normalnie, z nia kobieta podobnej aparycji i chlopak ok 10lat.
    Trafilam na moment gdy chlopak cos pokazywal palcem. Matka gwaltownie uderzeniem stracila jego reke ze wskazujacej pozycji do normalnej + krzyki:
    - przypominam ci ze to ty chciales isc na swieto wojska polskiego, ja nie chcialam. Zrobilam to tylko dla ciebie. Wiec teraz masz zwiedzac skoro chciales tu przyjsc. Mam cie dosyc debilu. Inne dzieci sa grzeczne a ty ciagle niezadowolony. Mam cie po dziurki w nosie. Zostawie cie tu i zdechniesz tu. Bedziesz blagal bym cie zabrala a ja bede obojetna. Zdechniesz debilu. Mam cie dosyc kur*a.

Jak takie dziecko ma cokolwiek osiagnac? Zaszczute, niekochane.

#patologia #rodzina
    pokaż całość

odpowiedzi (58)

Maspex sztandarowy przykład polskiego sukcesu w branży spożywczej , wykupujacy firmy zagraniczne ( były o tym znaleziska screen takowego zamieszczam pod wpisem) i kontynuujący szeroką ekspansję na inne rynki jest bojkotowany przez polskie spółki za tę słynną wpadkę z wpisem na fb reklamujacym napój TIGER w rocznicę rozpoczecia Powstania Warszawskiego.
    No ja wiem, że można się pooburzać, ale z takiego powodu niszczyć tę firmę, która zdobywa sobie silną pozycję w państwach regionu?
    Taki bojkot miałby sens gdyby to było jakieś stałe przewinienie. Dla mnie to czysta głupota i pokaz zacietrzewianie elit prawicowych.

"Grupa Lotos wycofa napój Tiger ze sprzedaży na swoich stacjach" - napisała w sobotę na Twitterze, dyrektor komunikacji Lotosu Anna Lutek. Ma to związek z kontrowersyjną grafiką opublikowaną na oficjalnym instagramowym koncie Tigera z okazji rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Internauci zwracają również uwagę na brak napoju na stacjach Orlen.

W 2011 do grupy należało ponad 20 przedsiębiorstw w Polsce, Czechach, Rumunii, Rosji, Bułgarii, na Słowacji, Węgrzech i Ukrainie.

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-08-15/tiger-znika-z-polek-grupa-lotos-oficjalnie-wycofuje-napoj-ze-sprzedazy-na-swoich-stacjach/

#neuropa #4konserwy #gospodarka #maspex
    pokaż całość

odpowiedzi (34)

Pracodawcy przed zatrudnieniem pracownika przeglądają jego profile na portalach społecznościowych.
    Co by się działo gdyby przeglądali wpisy z wykopu. XD

odpowiedzi (33)