Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Irytuje mnie myślenie typu " skoro dalem swojemu dziecku wszystko to musi się mną na starość opiekować / kto mi poda szklankę wody ?". Nie kutwa, nie musi. Dzieci się robi z czystego egoizmu bo " ja chce mieć dziecko ". Nikt nie prosił się na ten świat i nie jest za to rodzicom dłużny. Bądź dobrym i mądrym rodzicem to gwarantuje, ze w potrzebie dziecko Ci zawsze pomoże.

  #gownowpis #gorzkiezale
  pokaż całość

  odpowiedzi (34)

 • avatar

  Byłam dzisiaj w klubie. Na schodach wejściowych spotkałam kumpla którego znam od lat z żeglarstwa. Ucieszyliśmy się na swój widok. On był ze swoimi, ja ze swoimi ale chęć wymienienia plotek i ploteczek była silniejsza. Wzięliśmy coś do picia, zaszyliśmy się w kącie i opowiadaliśmy kto gdzie żeglował i z kim. Wypiliśmy kilka drinków, potańczyliśmy trochę. Po jakimś czasie zaczęłam podejrzewać, że koleś chyba chce coś więcej. Niespecjalnie jestem zainteresowana facetami na ten moment więc wycofałam się troszeczkę. Wróciliśmy do ekipy, gadaliśmy o tym i o tamtym. Co jakiś czas tańczyliśmy, zachęcał mnie żebyśmy razem popływali - ma duże doświadczenie, niezła okazja żeby się sporo nauczyć. Aż przyszedł czas żeby się pożegnać i kolo przeszedł do ofensywy. Nalegał bardzo na mój numer. Uznałam, że być może nie jest to taki zły pomysł, w końcu mamy się jakoś umówić na pływanie. I wtedy popełnił kardynalny błąd - dał mi swój telefon do ręki. A czemu? Bo po wpisaniu mojego numeru pojawił się tytuł: 'Najgorsza typiara na świecie'. Nie pamiętam skąd ma mój numer, może przy okazji regat sobie zapisał. W każdym razie koleś spalił mega buraka a ja śmieję się do teraz. Tłumaczył się gęsto i kompletnie niezrozumiale. Nie mam pojęcia co ja też te 4 czy 5 lat temu zrobiłam tudzież dlaczego mu nie odpowiadałam ale przerażenie na twarzy kolesia warte każdej tej litery. Myślę Mirki, że się pięć razy zastanowi zanim znów da telefon jakiejś lasce. A humor mi zrobił na cały weekend ( ͡° ͜ʖ ͡°) #heheszki #truestory #coolstory #szczecin #hormon pokaż całość

  odpowiedzi (51)

 • avatar

  Wiecie co jest najgorsze w tym jebanym kraju? Brak pierdolonego dystansu. Na zachodzie już dawno zrozumieli, że narody to takie po prostu grupy ludzi, którym przyszło żyć ze sobą blisko, czy tego chcą, czy nie i muszą sobie z tym jak najlepiej radzić. Ale kurwa nie my. Dla nas być Polakiem to jak mieszkać na Olimpie. Nieważne, że mieszkasz na jebanym osiedlu, ojciec cię gwałci co wieczór, na obiad wpierdalasz trawę a twoja siostra to osiedlowa dziwka. Ale i tak: Polska! Kurwa, husaria! Największy narud! Wielka Lechia! Śmierć Wrogom Ojczyzny!
  A spróbuje ktoś powiedzieć cokolwiek. Polskie obozy? Hurr durr, jebany spisek nazistów, oczerniajo Prawdziwych Polakuw! Polacy mordowali Żydów? Hurr durrr nieprawda! Tylko ratowali! Wszyscy byli szlachetni! Wrogowie ojczyzny oczerniajo! I nie wpuścimy imigrantów, ale za to naszych mają wpuszczać wszędzie, bo gdyby nie Sobieski to byśmy kurwa kebab wpierdalali, a trawa taka dobra przecież! I dziw się kurwa człowieku, że za granicą się śmieją, gdy mówisz skąd jesteś.
  I nie mówcie, że taka Ameryka też dumna. Ameryka dobrze wie, z czego powinna być dumna, a czego powinna się wstydzić. Jak Amerykanie zrobią film wojenny, to nie są tam jedynymi sprawiedliwymi, walczącymi z całym złem tego świata, jak u nas. No chyba że to jakieś gówno Mela Gibsona, który chyba z Polski pochodzi.
  Kurwa, wkurwiłam się, idę jeść bigos.

  pokaż spoiler #pasta #heheszki

  #codziennapasta <===========zapraszam do obserwowania tagu
  pokaż całość

  odpowiedzi (46)