Gorące dyskusje ostatnie 12h

#mecz

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (50)

dzisiaj wracalem pracy i w autobusie usiadla obok mnie taka ladna z buzi naturalna ruda z zielonymi oczami.. lookalem na nia ukradkiem bawiac sie telefonem, a ona na mnie, spodobala mi sie i sobie mysle, jak sie nie odezwe, to sama nie zagada przeciez i chuj bombki strzelil.. pewnie widze ja pierwszy i ostatni raz.. a chuj co mi szkodzi
    "czesc, moze glupio zabrzmi, ale wygladasz na sympatyczna dziewczyne, nie masz nic przeciwko zebysmy popisali?"
    i co? i dala mi swoj numer eeelooo!! zajebiscie sie z tym czuje :)) i co #przegryw #tfwnogf mozna do chooya? a teraz ide opierdolic 2 specjale i spac

#podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski
    pokaż całość

odpowiedzi (39)

Kapitan reprezentacji Polski, znany aktor reklamowy:
    1. Nie kumpluje się z nikim z kadry.
    2. Sam jada posiłki, sam spędza czas wolny na zgrupowaniach, nie integruje się z grupą.
    3. Jako jeden z dwóch piłkarzy nie przyjeżdża na pierwsze integracyjne zgrupowanie do Juraty.
    4. Po przegranym meczu z Senegalem nie zbiera drużyny w kupę tylko pierwsze co robi to biegnie do żony żeby go pogłaskała.
    5. Nie przychodzi na konferencję, wysyła rezerwowych.
    6. Po katastrofie z Kolumbią mówi że zrobili wszystko i że przecież nie dostawał podań.

Taki właśnie jest Robuś, lata świetlne od prawdziwego lidera czyli Ronaldo.
    #mecz #pilkanozna #mundial
    pokaż całość

odpowiedzi (54)