•  

  Przecież Daniel zawsze taki był, to Wy go wyidealizowaliście, zrobiliście z niego perłe wsród gówna na polskim yt, a on jest zwyczajnym średnio rozgarniętym typiarzem XD Za nic banów na twitchu i hitboxie nie dostawał, a potem spinał dupe do Astera i go wyzywał. Żeby było jeszcze "śmieszniej" to nie mógł pogodzić się z banem i codziennie zakładał nowe konto i LIVE o 16 NA TWITCHU i myyyyk z dzidy laserowej ban po 3 minutach. Potem zaczął mówić, że zakłada łukaszowi kanał na twitchu, a to OCZYWIŚCIE tylko przykrywka, żeby on mógł wejść i znowu streamować. Później to była żenada jak nieudolnie modulował głos i zamiast swojej facjaty dawał albo kwadrat albo jakieś losowe zdjęcia. Dziwicie się, że dzieje sie to co się dzieje, ale on jako solo streamer to jest do dupy XD z 2 lata streamował, zaczynał od Tibii, gdzie robił te krzywe fikołki za dolarki, jakieś gówniane rozmowy na omegle i tego typu badziew i ludzie przybywali tylko jak ktoś się fest nawalił i coś tam siekierą rozwalili. Zresztą najlepiej o tym jakim człowiekiem jest magical, świadczy to, że chyba 98% wrogów to jego niegdysiejsi kumple z którymi się alkoholizował. Taka prawda, że te "dymy" to zasługa postaci drugoplanowych, takich jak Seba, Guzik, Jaca, Gocha etc., gdyby nie oni to teraz daniel by walił knajtem z axa w tibii mając z 300 widzów. Tak samo Daniel ma jakieś przeświadczenie, że jest ostatnim sprawiedliwym, już kiedyś robił filmiki komentujące czyjeś zachowanie, samemu zapominając, że nie jest lepszy. Mówi o tym, że on to by kobiety tak czy siak nie traktował, ale jak donejty plujące na Age leciały, to on miał gdzieś jej godność. Co do przepieprzania hajsu, to już na samym początku zbierał hajs na przeprowadzki i chyba procesor i Daniel to przewalił na alkohol i jakieś imprezy, także mnie nie dziwi, że zamiast zrobić łazienke to wydał hajs na konsolę. Teraz jest w sytuacji patowej, bo dymy sie nie chcą robić,a samemu zrobione dzikie akcje są do kitu (speszjal na 100k). Może się ogarnie jeszcze, bo nie życzę nikomu źle.

  tl;dr

  pokaż spoiler ksiądz robak to jacek soplica

  #danielmagical

  +: anymous, k...........k +65 innych

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mirki sytuacja wygląda następująco:
  Przez cały lipiec robiłem codziennie po 2 nadgodziny w #pracbaza bo szef potrzebował mieć szybko meble poskładane/pomalowane itp. Na liście obecności wpisywałem że byłem od 6 do 14 mimo że pracowałem do 16, a czasem do 17/18 (byłem przekonany że będę miał zapłacone za nadgodziny). Dziesiątego była wypłata i żadnej premii ani nic za nadgodziny nie dostałem, gdy się upomniałem to powiedział mi że przecież dostałem zgodnie z tym co wpisywałem na listę ¯\(ツ)/¯ i jak poruszam ten temat to się wymiguje od rozmowy. W tym miesiącu też jeszcze robię nadgodziny i obawiam się że również zostanę oszukany, co mogę z tym zrobić? #pytanie pokaż całość

  odpowiedzi (162)

 • avatar

  Mirki, potrzebna pomoc ◉‿◉. Mój ojciec alkoholik, psychol, damski bokser, alimenciarz i pasożyt, przez którego choruje na depresję i zespół stresu pourazowego wystąpił do MOPS po pomoc. Calymi latami nie pracował i żył z emerytury babci, która ma już ponad 90 lat, w związku z czym ta małpa szuka już nowej gałęzi na której może zawisnąć. Dostałam wezwanie na przesłuchanie do MOPS-u na podstawie którego miłościwie nam panujący będą podejmować decyzje, czy mam łożyć hajsy na tego skurwiela. Czy ktoś ma podobne doświadczenia i może podpowiedzieć, co warto mówić na takim spotkaniu, żeby ten kleszcz nie przeszedł na moje utrzymanie?

  #mops #alkohol #alkoholizm #patologia #prawo
  pokaż całość

  odpowiedzi (48)

 • avatar

  No i stało się. W końcu się na jakąś dobrą robotę załapałem w tym całym Internecie ;)

  #angielski #porno

  odpowiedzi (39)