Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (8)

 • avatar

  Idę do pracy w amerykańskim korpo, żebyście mogli sobie niezdrowo pojeść.

  #pracbaza

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (85)

 • avatar

  Nawiązując do mojego poprzedniego wpisu, oczywiście doszło do najgorszego. Nie mam zbytnio weny żeby pisać cokolwiek ze szczegółami, bo jestem lekko rozjebany, no ale generalnie nie pasujemy do siebie i stąd taka akcja. Nosiła się z tym już jakiś czas, ale nie była pewna no i spotkanie to niewątpliwie pomogło jej podjąć decyzję co dalej chce zrobić. Ogólnie rzecz biorąc wyszło, że jest kłamliwym szlaufem. W sumie to lepiej tak niż jakby miała mi zmarnować więcej czasu także są jakieś pozytywy. Mimo wszystko czuje się bardzo zraniony, bo wiadomo jak to jest jak osoba, którą się bardzo kocha wywija taki numer.

  Spałem sobie na kanapie u rodziców, bo nie zniósłbym faktu, że spędzam z nią noc pod jednym dachem.

  Uprzedze tutaj wszystkich typu, hurr durr trzeba było jej lepa na twarz i wypierdolić za drzwi. Nie jestem fanem przemocy, a w świetle prawa ma póki co takie same prawa do tego mieszkania jak i ja (najem).

  Także no, witaj życie singla ponownie. Będzie więcej czasu na #silownia, #tenis i projekty #programowanie w firmie kumpla. Tyle mnie namawiał, no ale czasu nigdy nie było, a w końcu będzie.

  Zastanawiam się tylko czy pojechać po bandzie i żądać swojej części kaucji z mieszkania, która de facto przepada wraz z przedwczesną rezygnacją .

  Jak to mówią, dałbym sobie rękę uciąć za nią.

  pokaż spoiler I bym kurwa ręki nie miał


  #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

  pokaż spoiler Już nie mogę doczekać się postów od specjalistów TRP
  pokaż całość

  odpowiedzi (179)