Gorące dyskusje ostatnie 12h

Toaleta damska centrum handlowe.
    Dziewczyna około 14 letnia stoi przed lustrem i poprawia włosy. Matka stoi obok. Czeka cierpliwie az dziewczyna skończy po czym rzuca „ jak już wszystko z kibla wtarłaś we włosy to teraz umyj ręce” xD
    #logikarozowychpaskow #heheszki

odpowiedzi (46)

Mirki, co za pojebana akcja. Dałem ogłoszenie, że szukam kilka części do #citroen C5. Dostaję wiadomość czy chcę za darmo cały samochód. Haczyk? 350km ode mnie i auto ma uszkodzoną skrzynię biegów (automat). No to kurła biere xD
    Cały dzień wczoraj na to straciłem, ale warto było. Full opcja ze skórą i ksenonami.

#samochody

odpowiedzi (78)

To jest jakieś nieporozumienie. Stworzyłem tu konto, by umocnić wiarę już wierzących we Mnie ludzi i pokazać ateistom, że się mylili. Zamiast tego moi wierni są wobec Mnie wrodzy, piszą, że jestem bezbek i żebym wypie*dalał. Z kolei ateiści niby we Mnie nie wierzą, ale piszą do Mnie, zadają pytania i nawet odnoszą się z jako takim szacunkiem.
    Coraz częściej się zastanawiam, kto tu tak naprawdę zasługuje na życie wieczne.

#

pokaż spoiler #katolicyzm #ateizm #religia #4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #bekazkatoli #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (74)