Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wołam po raz pierwszy więc mam nadzieję że się uda. Dziękuje wam bardzo, bardzo mocno za odzew i zakupy. Trochę jest tego więcej niż sobie wyobrażałem. Miałem nadzieję, że sprzeda się z 10-20 książek, a obawiam się że jest ich ze 100-200 - tego jeszcze nie wiem, właśnie zbieram sie do rodziców im pomóc pakować i wysyłać - pakowali podobno całą noc, mam nadzieję że mnie nie zabiją. Z tego powodu też bardzo proszę was o wyrozumiałość - spakować i wysłać 10 paczek dziennie są w stanie, ale jak jest ich setki to może być problem i wysyłka wszystkich na pewno nie uda się dzisiaj.

Także bardzo, bardzo wam dziękuje ale też proszę o cierpliwość w oczekiwaniu na paczkę. Dodatkowo jak ktoś zna sposób jak wysłać bardzo dużą ilość paczek pocztą i inpostem, niż chodzenie do paczkomatu/oddziału poczty - to to jest moment aby się podzielić. Dzięki jeszcze raz! Wieczorem dam znać ile tego wyszło! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    pokaż całość

odpowiedzi (154)

miałem w lipcu zakończyć tag #prosilechoruje i właśnie to robię
    Wczoraj już dodałem zdjęcie na fb, ale dziś chciałbym osobiście Wam podziękować tutaj.
    Od tygodnia już jestem na praktykach na oddziale na którym rozpocząłem leczenie.
    Fantastyczne uczucie.

Powrót tam zajął mi mniej więcej tyle ile mam konto na wykopie. Czyli 3 lata i 9 miesięcy. W lutym 2014 trafiłem na onkologię i hematologię dziecięcą w Poznaniu. We wrześniu 2014 ostatni raz byłem na oddziale jako pacjent, a w październiku przed autoprzeszczepem szpiku kostnego założyłem konto na wykopie.

Dużo się przez ten czas działo,zbierałem tutaj m.in. na leczenie czy opisywałem kolejne historie pobytóww szpitalu pod tagiem #prosilechoruje Teraz studiuje na wymarzonym kierunku i to chyba tyle.

Chciałbym Wam wszystkim podziękować za wsparcie, za pomoc zarówno finansową jak i duchową. Gnidzie się niestety nie udało wygrać mi się udało. Dlatego warto walczyć o swoje marzenia! Nie poddawajcie się, nawet jeżeli jesteście w największym dnie waszego życia. Można i naprawdę trzeba marzyć, a swoje marzenia poprzeć pracą i wytrwałością.

We wrześniu mam jeszcze dwie poprawki, które mam nadzieję zdam. Następnie będę robił certyfikat językowy, pracował w kole naukowym w którym już i jestem, a za może kolejne 4 lata uda mi się zdobyć jakiś grant czy staż ale najpierw wrzesień!

Dzięki jeszcze raz za wszystko Mireczki lecę bo się spóźnię na tramwaj, a trzeba na praktyki lecieć.

#medycyna #oswiadczenie #zdrowie #historiajednejfotografii
    pokaż całość

odpowiedzi (70)

Mireczki jak się nazywa to miejsce, z górą, z fakasem? #podroze #tinder

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (93)