Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Uważam męskie kiwanie głową za szczytowe osiągnięcie kultury. Nic lepszego nie powstanie. Ten kod jest rozumiany i respektowany przez mężczyzn na całym świecie i nikt nawet nie zastanawia się dlaczego. Wszyscy wiedzą że machanie głową w górę i w dół oznacza "tak" (chociaz nawet nie wszędzie) a w prawo i lewo "nie". To jest zbyt proste na tęgie męskie mózgi. Nasz kod jest dużo bardziej zaawansowany. Jedno kiwnięcie głową w dół to oficjalne przywitanie w męskim świecie, korzystają z niego biznesmeni na całym świecie, ale też mężczyźni którzy chcą sobie pokazać szacunek bez słów, bo na przykład stoją po drugiej stronie ulicy. Natomiast dwa, lub trzy kiwnięcia w dół pokazują że zaimponowało mężczyźnie wykonującemu ten gest, to co zrobił odbiorca kiwnięcia. Sprawa się komplikuje przy kiwnięciach w górę. Jedno kiwnięcie w górę oznacza zazwyczaj "siema", po prostu luźnie przywitanie z ziomeczkiem, ale jeśli nadawca kiwnięcia robi to powoli, to stawia drugiemu mężczyźnie wyzwanie, chce pokazać swoją wyższość, a w ekstremalnych przypadkach nawet obrazić odbiorcę. Kod ten jest używany na codzień przez miliardy mężczyzn na całym świcie i większość nawet sobie nie zdaje sprawy. Moja teoria jest taka, że w chromosomach XY gdzieś jest zapisana mowa głowoszyjna i ewidentnie powinno to zostać badane przez naukowców jako niezwykle ciekawy element biologii człowieka. Innym ciekawym pytaniem badawczym jakie można zadać jest "na chuj machasz głową czytając jakąś pastę głupi cepie".

  #pasta #heheszki #takaprawda
  pokaż całość

  odpowiedzi (47)

 • avatar

  Zatruta rzeka to tylko ułamek problemu

  - nikt nie raczył powiadomić obywateli o skażeniu, ludzie się kąpali w rzece i jedli z niej ryby jeszcze niedawno
  - brak powiadomienia pokazuje jak działa nasze państwo. Jak trzeba przypomnieć dziadkom o wyborach to wszyscy dostają SMS, a jak jest katastrofa ekologiczna - I sleep
  - Są doniesienia o martwych zwierzętach innych niż ryby ale korzystających z zasobów rzeki - owce, bociany itp
  - ryby wyrzucone na brzeg wkrótce zaczną się rozkładać w upale
  - kto wie co unosi się z rzeki w atmosferę wraz z parowaniem
  - ile zajmie odbudowa ekosystemu?
  - a ciekawe jeszcze co nie przyszło mi do głowy

  #odra
  pokaż całość

  odpowiedzi (26)

 • avatar

  Sytuacja z #odra pokazuje jak kartonowym państwem jesteśmy.

  Przez ostatnie lata cofnęliśmy się do lat 90-ych. Mamy kradzieże katalizatorów, otwarcie biedaszybów, nasilenie kradzieży, zwiększone bezprawie Januszexów. Róbta co chceta ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  #smutnazaba #bekazpisu

  odpowiedzi (29)