Wpis z mikrobloga

Jeszcze wczoraj Panowie z #4konserwy przekonywali, że nazywanie sporej części prawicowych wypoków faszyzującymi rasistami to przegięcie. Teraz wiem, że jest gorzej niż myślałem...

Wykopalisko Doszło do podpalenia największego meczetu w Szwecji! Muzułumanie przerażeni!

Komentarze:

dolarstach +419

,,Muzułmanie przerażeni"

Jakie to straszne...( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Trycak +262

Muzulmanie respektuja tylko sile. Rozumieja tylko zastraszanie. Jesli nie bedzie odwetu dalej beda zabijac ludzi. Jak tenze bedzie porzadny to sie beda bali.

24xls +47

eskalacja jest nieunikniona, dla Polaków lepiej żeby eskalowało szybciej żeby utrwalić sceptyczne dla islamu nastroje.

bleblebator +19

Muzułmanie przestrzegają bardzo mocno jednej zasady. Oko za oko, ząb za ząb. Proszę bardzo niech tak będzie


Wielu wypoków otwarcie wspiera i nawołuje do przemocy i aktów terroryzmu skierowanych przeciwko społeczności muzułmańskiej. Aby coś takiego pisać/plusować trzeba być:
a) kompletnym debilem nie rozumiejącym, że taka eskalacja prowadzi do większej ilości przemocy;
b) faszystowskim śmieciem, który liczy na pogromy ludności muzułmańskiej.

Tych ludzi można postawić w jednym rzędzie z fundamentalistmi islamskimi, którzy świętują zamachy przeprowadzane przez ISIS. Tak, śmieszkujemy z ludźmi, którzy mentalnie niczym się od nich nie różnią.

BTW. równie mocno pozdrawiam zespół WYPKO.PEEL, który pod pretekstem wolności słowa (sprawdzić czy nie kosmonauta/pasta o serwerowni) propaguje rasizm, szowninizm, nacjonalizm i parę innych "izmów".

#neuropa #bekazprawakow #rasizm #wykop
  • 14
rasistami


@NapalInTheMorning: bardziej ksenofobami.

BTW. równie mocno pozdrawiam zespół WYPKO.PEEL, który pod pretekstem wolności słowa (sprawdzić czy nie kosmonauta/pasta o serwerowni) propaguje rasizm, szowninizm, nacjonalizm i parę innych "izmów".


Komentarze nie zawierają treści zakazanych przez prawo. Jak ci się jakiś nie podoba to zminusuj.

Na wykopie sporo jest kolektywistów wszelkiego sortu, nie jest to żadna nowość.
@NapalInTheMorning: Ja tylko dodam zupełnie odbiegajac od tematu, że eskalacja jest nieunikniona. Jakkolwiek chcielibyśmy aby terror islamski nie powodował niechęci do ogółu muzułmanów nie jest to na dłuższą metę możliwe.
Komentarze nie zawierają treści zakazanych przez prawo.

@NieRozumiemIronii: nie piszę, że jest zakazane przez prawo, ale wypok jako prywatna firma ma prawo do prowadzenia moderacji w sposób, jaki uważa za odpowiedni. Wrzucanie pasty o serwerowni też nie jest zakazane przez prawo, a jednak wielu użytkowników otrzymało za to permanentnego bana.

Jak ci się jakiś nie podoba to zminusuj.

Mogę się też wypowiedzieć, że mi się to nie podoba i właśnie z
nie piszę, że jest zakazane przez prawo, ale wypok jako prywatna firma ma prawo do prowadzenia moderacji w sposób, jaki uważa za odpowiedni.


@NapalInTheMorning: karanie za tzw. mowę nienawiści=afera za aferą, a główna strona zawalona aferami jest bardziej niekorzystna dla portalu niż obecne antymuzułmańskie komentarze. Zważ, że ksenofobów na wykopie jest zdecydowana większość, a to użytkownicy kreują i wymuszają politykę portalu.

Mogę się też wypowiedzieć, że mi się to nie podoba
Zważ, że ksenofobów na wykopie jest zdecydowana większość, a to użytkownicy kreują i wymuszają politykę portalu.

@NieRozumiemIronii: oczywiście. Ale oni nie pojawili się tu znikąd. Odpowiednie zarządzanie treścią oraz moderacją jest podstawą działalności w internecie i przyciąga takich, a nie innych użytkowników.

Wykop stał się siedliskiem ksenofobii dlatego, że serwis pozwala im na promocję swoich poglądów. Teraz zgadzam się, że na "gaszenie pożaru" za późno, bo to nie stało się z