Wpis z mikrobloga

najbardziej mnie denerwuje w filmach akcji fantasy czy jak je nazwać to, że jakiś wielki mutant może złapać swojego małego przeciwnika i go zatłuc, ale tego nie robi. On bierze swojego malutkiego oponenta i rzuca nim w ściany a później powoli idzie w jego stronę, łapie go i znowu nim rzuca jak najdalej.
Człowieku nie możesz go złapać i skręcić mu kark?!
#przemysleniazdupy #fantasy #filmy
  • 44
@kemba_kukuczkov w większości filmów jak widzę kiedy biją się po pyskach to sie zastanawiam czemu on mu oczu nie wydłubie czy nie weźmie sztyletu z sakiewki i nie poderżniw mu gardła... o kopie w jaja już nie wspomnę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kemba_kukuczkov mam takiego znajomego co się naoglądał filmów z yurim boyką i mówi że sam by 30 na raz powalił( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie wytłumaczysz że nawet z 4 na raz by miał problemy bo przecież w filmie to zabijaka ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kemba_kukuczkov
@desygnat
@drim tez tak myślę! Goście co film się duszą i woła szukać butelki/kamienia niż wsadzic palec w oko. co zrobić ( ͡° ʖ̯ ͡°) a te ataki 5v1 a'la assassins creed xD no #!$%@? nie wiem.. niech ginie główny bohater jak się w bagno #!$%@? xD
@equu brakuje tylko żeby po spuszczeniu #!$%@? tym panom założył okulary przeciwsłoneczne, splunął za ramię i odszedł dostojnym krokiem z wybuchami w tle
@drim będąc w niecałej połowie czytania Twojego komentarza wiedziałem, że skończy się "wybuchem w tle" :) takie czasy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ewentualnie rozbrojeniem bomby 0,0004 sek przed wybuchem
@equu przecięcie czerwonego kabla, okrzyki radości w bazie dowodzącej i uśmiech na twarzy bohatera... a tu się okazuje że czerwony to opóźniony zapłon i w trakcie odbierania gratulacji czy wygłaszania mowy DUP ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@drim mocno polecam, śmieszniejsze niż każda komedia, (a komedie to dramat w ostatnich latach moim zdaniem) która widziałem od wielu lat.
Stoi pięciu typów koło niego i każdy w kolejce po #!$%@?. jak w assassins creed.


@kemba_kukuczkov: jak w Gothicu 3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

mnie ogólnie triggeruje to od zawsze, dlatego lubię obejrzeć głupie filmy ale jak dochodzi do scen walk to czuję żenuncję za to co oglądam. Przykład Batman vs Supermen gdzie Supermen chyba zapomina o części swojej mocy tylko po to żeby batman w żelastwie
mam takiego znajomego co się naoglądał filmów z yurim boyką i mówi że sam by 30 na raz powalił( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie wytłumaczysz że nawet z 4 na raz by miał problemy bo przecież w filmie to zabijaka ( ͡º ͜ʖ͡º)


@drim: kiedyś przed barem widziałem akcję, jak dwóch typów zostało zaatakowanych przez jakichś 20. Jeden z tych dwóch dostał w