Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich z #chinskiekody i nie tylko.
Zaczynamy od odpowiedzi sklepu Gearbest na ofertę konkurencji:
Xiaomi Redmi Note 4 3/32GB Global czarny Snapdragon 625 LTE B20 w cenie 149,99$ z kodem GNOTE41 (bez refa)
Xiaomi Mi5 3/64 GB biały w cenie 219,99$ z kodem Mi564G (bez refa)
Xiaomi Redmi Note 4X 3/32GB International niebiesko-zielony w cenie 166,99$ z kodem RNote4XQ (bez refa)
Xiaomi Mi5S Plus - 4/64 GB szary w cenie 319,99$ z kodem M5SPIT (bez refa)
Słuchawki KZ ATE w cenie 8,89$ z kodem KZQTE3 (bez refa)
Tablet Teclast Tbook 10 S2 - 10,1" Intel Cherry Trail x5-Z8350, 4GB RAM w cenie 159,98$ z kodem TBOOK10S1 (bez refa)

Wczorajsze promocje na telefony Xiaomi w Banggood są nadal aktywne:
Xiaomi Redmi Note 4 3/32GB Global czarny Snapdragon 625 LTE B20 w cenie 152,99$ z kodem 5BGESN432 (bez refa)
Xiaomi Mi5 - 3/64 GB biały w cenie 216,12$ z kodem 5BGESM564 (bez refa)
Xiaomi Mi6 6/64GB w cenie 441,79$ z kodem XIAOMI6 (bez refa) Dostawa po 10.06
Polecam wysyłkę Priority Direct Mail, jak już inni pisali, podrożała ona do prawie 10$, ale w aplikacji mobilnej dalej można uzyskać cenę ok. 1$ za wysyłkę tą metodą.
Dodatkowo kod Phone obniża ceny innych telefonów o 5% - listę znajdziecie we wczorajszym wpisie.

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Powyższe linki są linkami typu "ref", ułamek wartości zakupionego produktu wspiera moją dalszą pracę pod tagiem #chinskiekody . Możesz także kliknąć w link bezpośredni "bez refa" - wybór należy do Ciebie. W obu wypadkach nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, zaś wybór linku nie ma wpływu na końcową cenę produktu.

#xiaomi #banggood #gearbest #mi5 #redminote4
Pobierz rybakfischermann - Witam wszystkich z #chinskiekody i nie tylko. 
Zaczynamy od odpow...
źródło: comment_iGaIrkVaHffVPuzAvJ4SmuCiDNuJ3i9O.jpg
  • 15
Wołam zainteresowanych (44) z listy Chińskie kody
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @rybak_fischermann @Boniekk @srogie_ciasteczko @bananzo @ZewBorsuka @fidel @Ghalard @zelmis @#!$%@? @kiwors @poxie @braffka @lechuu @Shoshon @Jerzy_Spadkowsky @sake12 @michal01111 @maks1823 @wally1976 @CoZaGamon @RocketSlayer @Shinoks @Frexor @pingWIN00 @Felonious_Gru @maslokm @meetom @lord_100 @browarPL @marceli-grabowski @wykopuser @mrKoval @brudny @zales13 @Cock_Inside @magic96 @D0m3L @gorush @matti_aa @Gametleman @dziabarakus @
@rybak_fischermann: A ja miesiąc temu zamówiłem 2 telefony na 2 różne adresy przez Priority Direct Mail i niestety obydwa właśnie są zatrzymane do kontroli celnej. Jakoś w przypadku telefonów jest bardzo mała szansa na brak VAT. Inna elektronika przechodzi łatwiej, albo ja mam takie dziwne szczęście. W zeszłym roku zamówiłem też 2 telefony i tablet i tylko tablet ominął VAT.