Wpis z mikrobloga

@hardkorowymoksu: 310XT, tyle razem przebiegliśmy...( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ostrzegam że soft lubi się #!$%@?ć. Po kilku miesiącach użytkowania zawiesza się przy próbie włączenia itd. Ja po kilku reklamacjach do Garmina, dałem sobie spokój i kupiłem Polara M400.
@hardkorowymoksu: Support Garmina najpierw kilka razy proponował mi hard reset jako lekarstwo na ten problem. Działało na kilka tygodni, czasem na kilka dni, a że trenowałem 7 raz w tygodniu nie moglem sobie pozwolić na bóg wie jak długi proces reklamacyjny. #!$%@?łem się strasznie, ale juz po okresie gwarancyjnym i zaproponowali mi wymiane na nowy za 450 plnów. Podziękowałem i kupiłem cos innego.
@lukglo86: No ja chciałem mieć monitor aktywności całodzienny no i stwierdziłem, że jak mam już wydać 1500 plnów to chcę mieć coś z czego będę korzystał jak najwięcej. Zresztą 920XT to nadal zegarek triatlonowy, co mnie jakoś specjalnie nie interesuje. 310XT miał dobrą cenę, to go wziąłem. No, ale tak jak mówisz kwestia gustu. Jakbym miał wziąć coś pod bieganie po ulicy to bym wziął Polara M400 bo tani i dobry.
@AvantaR: szczerze to ja nawet nie potrafię dobrze pływać - bardziej w tych zegarkach chodziło mi o prostokątny wyświetlacz - wydaje mi się bardziej czytelny od okrągłego. Ja do polara jakoś nie mam przekonania - albo garmin albo sunnto.