•  

Co się odwaliło, to ja nie wiem. Gram sobie spokojnie w GTA 5 i zrobiłem misję "Zabójstwo w motelu", czy jakoś tak. Ogólnie chodzi o to, że dzięki tej misji akcje pewnej firmy szybują w górę. No to ja nie chcąc zbyt długo czekać na maksymalny zysk, zacząłem zapisywać grę na przemian, na zapisie A i B. Po kilku zapisach zobaczyłem, że utworzył mi się zapis gry, gdzie mam 100% misji i 2 mld dolarów. Nie wiem, skąd on się tam wziął, bo nigdy nie przeszedłem tej gry. Ktoś mi powie, jak on powstał?
    #gtav #wtf

Gorące dyskusje ostatnie 12h

#anonimowemirkowyznania
      Czy wasze dziewczyny też każą wam kończyć po seksie do sedesu?
      Moja żona za każdym razem mi mówi żeby skończył do sedesu, żebym jej "tu nie brudził". BYło tak od zawsze i myślałęm że to jest normalne i że każdy tak ma. Dopiero na wyjeździe integracyjnym zapytałem się kumpli czy ich nie męczy że muszą po stosunku iść do łazienki i spuszczać się do sedesu.
      Od tamtej pory mam w pracy ksywę "hydraulik".
      #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
      Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
      Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
      Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
      pokaż całość

odpowiedzi (38)

JURKU NIE REZYGNUJ!! #wosp #4konserwy #neuropa

odpowiedzi (27)

Mirki często widze, że policja jest taka i owaka... chciałem pochwalić dobra robotę która wydarzyła się chwilę temu, no ale od początku dlaczego ;)

Jakiś czas temu mojej znajomej ukradli iPhone świeżo kupionego... Wiadomo pierwsze działania to policja zeznania, inni objazd po lombardach, info po fb. Niestety cisza na 2 miesiące.

Nagle ktoś info, że jest iPhone na olx, że zdjęciem że zablokowany oraz imei XDDDDD

Porównanie i jest to ten telefon, dzwonimy ustawiamy się z typem ( jeszcze koleś z zastrzeżonego mówi - no hehe żeby nie było, że przyjedzie właściciel. - nie no co ty mordo, na części go chce hehe), no i jazda 300km. Telefon do policji gdzie zeznania były składane, oni nas już przekierowali do komendy z miasta gdzie jedziemy, opowiadamy co i jak kontakt co chwile. Bliżej celu ustaliliśmy inny punkt spotkania by obgadać co i jak. Na miejscu kilku miłych panów "tajników", no co jedziemy na miejsce spotkania z złodziejem.

Na miejscu osoby ustawione w różnych miejscach, pan bagieta z kierowcą, pada hasło no że to ten telefon. - dzień dobry policja, koleś ucieka wszyscy za nim. Gleba, wije się jakby ktoś mu najostrzejszy sos w kebab wrzucił, coś tam sapie się, jego dziunia z samochodu wyskakuje - halo zostawcie dzwonię na policję, dzień dobry to my. I tak ziomeczek złodziej czy paser zamiast stać i wysłuchać to próbuje się wyrwać, wyzywa itp. No ale czuję #czujedobrzeczlowiek za to, że może jednak koleś ma coś na sumieniu bo na aukcji ma wystawione jeszcze ekran.

Tak więc pamiętajcie, że telefon swój można odzyskać jeżeli trafi na dzbana ( chociaż każdy telefon wystawiony pytalismy o imei)

I pewnie nie odwiedza tu żaden miły Pan, ale pozdrawiam cieplutko za pomoc Panów z #oswiecim
      #policja #zlodzieje #panbagieta #iphone
      pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (42)