Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki Mirabelki i także Węgierki.
Widzę, że całkiem fajnie ma się tag i różne osoby uprawiają bardzo ciekawe rośliny. Żeby nie było, że chwale się. Ale uważam, że wielu z was popełnia bardzo proste błędy, które i ja też kiedyś popełniałem.
Ale nawet przy bardziej przygotowanych uprawach macie trochę marne efekty, jak tak patrzę przy tym okresie uzyskać można 3x większy wzrost i zdrowszy rozwój, oczywiście naturalnie.
Dla tego postanowiłem, że chętnie podejmę wyzwanie z fotorelacją. Proszę o propozycję co hodować, myślę, że spokojnie mogę ogarnąć 3-4 różne rośliny z wybranych przez was pestek, lub waszych pestek by genetyp był ten sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ktoś zainteresowany ?

#ogrodnictwo
  • 8
@hoop: hehe, generalnie dałoby prawię radę, ale niestety na takiego kolosa nie mam już wolnej przestrzeni
@Ostrzewtlumie kaktusy odpadają bo stosuję zbyt wilgotne środowisko i średnio by im pasowało, rosiczka może być proszę tylko skąd zakupić nasiona, podejrzewam, że chodzi o konkretny gatunek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hoop: Próbowałem każdy typ, generalnie na początku hydro to była totalna porażka, ale dzięki tej porażce nauczyłem się, że korzenie to podstawa całego rozwoju. Można mieć sałatę i inne rośliny w hydro i może być tak, że przez 2 miesiące nie urosną nic, ale będą zdrowe. Jeśli ktoś ma doświadczenie i wiedzę rewelacyjne medium to kokos można je uznać za semi-hydro gdzie my decydujemy o warunkach i składnikach odżywczych