Wpis z mikrobloga

Mireczki sytuacja wygląda następująco. Od miesiąca jestem na statku. Zostało mi jeszcze 3 miesiące kontraktu a mój #rozowypasek mi dzisiaj napisał że była ze swoim znajomym wczoraj w klubie dla homo (on jest gejem) i w sumie wróciła z nim do domu i spała z nim w naszym łóżku. Moja reakcja standardowa (#!$%@?ło Cię ??? ). Usłyszałem tylko że to nic złego i w sumie to powinna się obrazić.
Pytanie: szuka ktoś kawalerki na wynajem w Szczecinie ?
#logikarozowychpaskow #pytanie
  • 17
@ponuras: są trzy wyjścia:
1. nie wyjeżdżać na wyjazdy trwające dłużej niż dwa tygodnie
2. robić przerwę w związku (z opcją zakończenia)
3. robić sobie sesje na skype

ja używam czwartego wyjścia, jeśli przerwa ma trwać dłużej niż 2 tygodnie, kończę stary związek i szukam nowego :)
@ponuras Niektórzy​ faceci mają jakieś dziwne podejście do spania z kimkolwiek w łóżku.
Pro tip, można z kimś spać w jedym łóżku i nic z tą osobą nie robić innego niż owo spanie na dwóch różnych końcach owego łóżka.
Mnie się zdarzało sypiać w namiocie z, olaboga, dwoma facetami i jakoś nie miało to dosłownie żadnych seksulnych podtekstów.

Zwłaszcza, że facet jest gejem. To raczej znaczy, że sypia z innymi facetami. ;)
@Faraday Nie, nie żartuję.
Nie każdy wszystko sprowadza do seksu i raczej nie z każdym chce się sypiać.
Spanie w jednym łóżku to tylko spanie. Nic innego się nie musi dziać, bo nikt nie czuje takiej potrzeby.
Ludziom zdarza się też mieć potrzebę bliskości z drugim człowiekiem, która nie jest seksualna.
@Faraday To nie jest kwestia lubienia, tylko posiadania świadomości, że nie wszystko się musi kończyć seksem, albo w ogole mieć z seksem cokolwiek wspólnego.

@ponuras Gość powiedział, że to jakiś przyjaciel, więc zakladam, że sie znają trochę dłużej niż doga z klubu do domu. ;)