Wpis z mikrobloga

#bekazlewactwa - ale neuropa to ma narobione w głowach, sami zobaczcie jaki mają poziom "argumentów" xddd

@blubi_us : ' @safehouse każda religia jest tak samo zła. Z każdej człowiek rozumny powinien mieć taką samą "bekę". '

Serio? Dopytajmy go: ' religia która mówi żeby mordować ateistów, gejów, niewiernych, jest tak samo zła która mówi aby ich nie mordować? '

@blubi_us : ' @safehouse: Ech gimbokatolu, dziecko, słaby umyśle, dziecko plebsu '

no #zaorane ( ͡° ͜ʖ ͡°) #lewackalogika #lgbt

I oczywiście bieda umysłowa dała na #czarnolisto aby nie dało się odpisać. Polecam go na czarnolisto również --> @SmieszkaMewa

#4konserwy #gimboateizm #religia
  • 26
@t3m4:

pls, jezus mówi to w nowym testamencie, a 10 przykazań to śpiew przeszłości z testamentu starego


17 Nie sądźcie, że przyszedłem znieść Prawo albo Proroków. Nie przyszedłem znieść, ale wypełnić. 18 Zaprawdę. bowiem powiadam wam: Dopóki niebo i ziemia nie przeminą, ani jedna jota, ani jedna kreska nie zmieni się w Prawie, aż się wszystko spełni. 19 Ktokolwiek więc zniósłby jedno z tych przykazań, choćby najmniejszych, i uczyłby tak ludzi,
@safehouse: Twierdzisz, że miałem szczęście że nie ucięli mi głowy. Ok, jeden przypadek to za mało by potwierdzić tezę. Może popatrzylibyśmy w tym razie na statystyki głów ucinanych ludziom w krajach muzułmańskich nie będących w stanie wojny i wyznaczymy prawdopodobieństwo ucięcia tej głowy?
@Cepion:

Mieszkałem trochę czasu w 99% muzułmańskim społeczeństwie i nikt mi głowy nie uciął.


A mówiłeś otwarcie o swoich poglądach czy raczej starałeś się wtopić w tłum? Bo stłamszony białas to dla nich nawet lepsze trofeum i powód do zadowolenia.

Poza tym, nikt islamu nie broni za wszelką cenę.


Liczba zakopów z neuropejskich kont w znaleziskach dotyczących islamu mówi co innego.

Każda religia to zło, bez wyjątku.


Jestem agnostykiem i ogólnie
@Satan696: kek, to tak oczywisty zarzut, że nawet nie chciało mi się mu z góry zaprzeczać, bo nie sądziłem, że sięgniesz tak nisko. Nie dość, że jezus kłamał, bo zniósł wiele praw ze starego testamentu, to jeszcze oficjalnie mówił te bzdury z twojego cytatu, żeby wejść w dupę żydom i przyciągnąć wahających się. Każdy to wie.
@desensitization: Te zakopy nie wynikają wcale z chęci obrony islamu za wszelką cenę.
W większości są to newsy mijające się z prawdą, na poziomie najgorszych dni faktu z jasnym politycznym celem.

Sam powiem pierwszy: islam jest złą religią. Nie jest jednak aż tak demonicznym bytem jak się to przedstawia. Parafrazując stwierdzenie o broni: To nie religia zabija, a ludzie.

Religie (i katolicyzm i islam) dają moralne prawo do zabijania przeciwników religijnych
@cepion chciałbym poznać to #!$%@? umysłowe które prowadzi do myślenia że kultura i cywilizacja łacińska jest na tym samym poziomie co kultura mordowania ludzi którzy nikogo nie atakują.

A ty @blubi_us odpiszesz coś mądrego? Albo weź walnij jeszcze jakieś obelgi, będzie do galerii jak się "inteligentnie" dyskutuje z lewicą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@safehouse: A ja chciałbym nie znać, ale niestety jako była konserwa znam dobrze #!$%@? które prowadzi do tego, że chcemy odizolować sie i zniszczyć wszystko czego nie znamy i nie rozumiemy.
dobrze #!$%@? które prowadzi do tego, że chcemy odizolować sie i zniszczyć wszystko czego nie znamy i nie rozumiemy.


@Cepion: co jest złego w izolowaniu się od dzikusów którzy mordują gejostwo? To oni raczej "niszczą" (mordują) to czego nie lubią.
@t3m4: właśnie od 3 postów się zastanawiałem czy tutaj mówisz sakrastycznie udając poglądy neuropka, czy tak na serio. Widzę że na serio jednak.

Porównujesz coś co było 1000-2000 lat temu, do tego co jest teraz? Co mnie obchodzi co było wieki temu?! WTf.
@Cepion:

Te zakopy nie wynikają wcale z chęci obrony islamu za wszelką cenę.

W większości są to newsy mijające się z prawdą, na poziomie najgorszych dni faktu z jasnym politycznym celem.


http://www.wykop.pl/link/2624655/atak-terrorystyczny-we-francji-islamisci-obcieli-glowe-mezczyznie/

Znalezisko sprzed prawie 2 lat o zarżnięciu jednego Francuza przez muzułmanina. Źródło: natemat.pl. Zakopy: 38. Wśród zakopujących: Firedash

http://www.wykop.pl/link/3585071/zamach-w-berlinie-polski-kierowca-zginal-od-strzalu-w-skron/

Znalezisko sprzed 3 miesięcy dotyczące zamachu w Berlinie. Źródło: rmf. Zakopy: 13. Wśród zakopujących: Ospen

Sam powiem pierwszy: islam jest