•  

  Orientujecie się, czy mogę podpisać umowę na abonament z virgin mobile w jakimis punkcie (łódź), czy odbywa się to tylko przez kuriera?
  #pytanie #siecikomorkowe #virginmobile #telekomunikacja

  +: Cronox
  •  

   @Bekazwas: W tej chwili nie planujemy otwierania własnych salonów. Współpracujemy jednak z siecią partnerską Telakces oraz niezależnymi punktami GSM. Można w nich kupić starter, przenieść numer, zarejestrować numer, czy dokończyć rejestrację on-line. Z kolei dzięki współpracy z siecią własną Poczty Polskiej, placówkami eurobank, siecią sklepów Żabka i Freshmarket, siecią Ruch, Kolporter, Świat Prasy, Media Star, Inmedio, Inmedio Café, Relay, Discover, Hubiz, Hello, Virgin, stacjami benzynowymi Statoil, BP, Shell i Lotos, placówkami Telakces, Teletorium oraz niezależnymi punktami GSM umożliwiamy naszym klientom rejestrację numeru. Pełną listę punktów partnerskich znajdziesz na mapie.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Jako że pod moim ostatnim postem p0lkom odpierdolilo gdy powiedziałam im smutna prawdę o ich wyglądzie i o tym czego pragną mężczyzni to dziś postanowiłam wam znowu przypomnieć, że można być zdrowym i szczupłym.

  Zdrowa i atrakcyjna kobieta nie ma zwisającego brzucha czy celulitu.

  Większość z was pewnie powie że pani na zdjęciu to anorektyczka, ale nie widać jej żeber, ma niski bodyfat i widać zarysy mięśni, to jest idealna sylwetka dla kobiety.
  Zdrowa, dobrze zbudowana,filigranowa i przede wszystkim urocza. Przy takiej kobiecie mężczyzna będzie mógł czuć się męsko a nie jak obok takiego babochlopa p0lki z bodyfatem 30%

  I zawistne różowe darujcie sobie pieprzenie o tym że to anoreksja.

  #p0lka #rozowepaski #bekazpodludzi #nsfw
  pokaż całość

  odpowiedzi (171)

 • odpowiedzi (28)

 • avatar

  JESTEM PRZERAŻONY, GOŚĆ NAGRAŁ FILM O SZACUNKU DO OSÓB LGBT I POKAZAŁ JAKIE PROBLEMY W ŻYCIU CODZIENNYM MAJĄ ZAZWYCZAJ TAKIE OSOBY! EH CO TEN MARKSIZM KULTUROWY ROBI Z LUDZI.
  #bekazpodludzi #bekazkatoli #lgbt #bekazprawakow

  odpowiedzi (35)