Wpis z mikrobloga

Uwaga na oszustów cyganów, którzy oferują wymianę rynien. Właśnie próbowali nabrać mojego sąsiada, podawali się za Węgrów, zaproponowali mu wymianę za 200 zł, przyszedł do mnie pożyczyć kasę. Na hasło "Węgrzy" zapaliła mi się lampka, sprawdziłem w necie hasło "cyganie rynny" i są dziesiątki ostrzeżeń przed szajką (szajkami?) #!$%@?ów.

Poszedłem do nich i powiedziałem że za 10 min będzie policja - zwinęli się w minutę i spieprzyli. Zdążyli zrzucić sąsiadowi trochę rynien z dachu ale kasy nie dostali. Rejony podwarszawskie, 4 cyganów, granatowy Mercedes Vito, niestety nie zdążyłem spisać numerów (damn!)

Niech się zindeksuje: cyganie rynny 200 zł oszustwo oszuści złodzieje wymiana rynien tanio

#oszukujo #cyganie #cebuladeals #praca #taniasilarobocza
  • 33
@ryhu: jedna z relacji

Warszawa – Rembertów, dałam się nabrać trzem oszustom udającym dekarzy – ciemna cera, czarne włosy, ubrani w gustowne niebieskie kombinezony robocze, posługiwali się prymitywną polszczyzną, byli ciemno niebieskim starym busem z przyciemnianymi szybami wypełnionym rynnami, mieli nawet odpowiednią drabinę. Podawali się za Węgrów z legalnie działającej firmy, pewnie podszywają się i pod inne nacje.

Akurat deszcze padały i niefortunnie w jednym miejscu zaczął dach mi przeciekać, a
@mus_tang: no jeszcze 4 lata temu zanim wymieniłem całe poszycie jakby mi ktoś zaproponował wymianę za 200zł to z pocałowaniem ręki bym brał, za 2 stówy to samych korytek nie kupię a co dopiero z wymianą więc nie zgodzę się że to takie idiotyczne, #!$%@?ąc już od tego że trzech przypalanych, mówiących nieskładną polszczyzną to lepiej nie wpuszczać na podwórze to jednak sama "oferta" nie jest taka głupia. Poza tym zapewne
@ConanLibrarian co nie zmienia faktu, że skoro chce nadać wpisowi charakteru posłannictwa dziejowego, to powinien wytłumaczyć o co chodzi. A tak to do dupy z takim wpisem, ponieważ któregoś przeczytaniu trzeba osobno googlować, bo size nie chciało opowi trzech zdań napisać. #!$%@? mnie coś takiego, bo to poziom elektrody.
@Glos_z_sali moja matule tak nacieli na kilka stowek - ofc metoda na synka, który część zapłacił, a teraz należy dopłacić resztę - w 5 min #!$%@? większość rynien na chacie, a gdy dostali hajs to od razu uciekli xD to bylo z 5 lat temu, od tamtej pory matkę uświadomiłem i założyłem monitoring.