Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Dzisiaj rano na grupie #zakopane na #facebook pewna #madka zapytała, którą drogą najlepiej wejść na Rysy z 7 letnim dzieckiem. Chciała żeby dziecko miało frajdę. Odpisałem, żeby nie wchodziła, bo będzie dzwoniła później po TOPR i będą ją ściągali. Wylała się oczywiście na mnie fala spierdolenia od innych Alfa Madek, żebym takie komentarze zachował dla siebie, bo ona chce wejść i ostatecznie dostałem BANA:D. Godzine później w TV była informacja, że dziecko zginęło na Giewoncie. Nie wiem nawet, co powiedzieć, ale najlepiej A NIE MÓWIŁEM.

  Czemu ten pustostan dalej się rozsprzetrzenia i nie daje sobie nic powiedzieć? Po co ludzie sie pchają tam gdzie nie powinni? Czemu ludzie sa coraz głupsi?

  Wrzuciłbym screena z rozmowy ale niestety całość została już usunięta z grupy.

  #rysy #tatry #gory
  pokaż całość

  odpowiedzi (55)

 • avatar

  Nie chce #wonziu przyjść na serwer, to sam go wybudowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) odkąd czuwa nad miastem nie odnotowaliśmy ani jednego incydentu lawowego. Przypadek? #minecraft

  odpowiedzi (12)

 • avatar

  W sobotę idę pierwszy raz jeździć na uberze od 17-4 nad ranem, jeśli ktoś chce wiedzieć ile można zarobić to plusujcie, wrzuce swoją dniówkę.

  #uber#bolt#katowice

  odpowiedzi (24)