•  

  @farmerjanek zgłosił Ospena do Moderacji ale to prawdopodobne nie był jedyny powód, dla którego wyłapał bana.

  W niedzielę @Ospen zgłosił mój wpis za jakoby manipulację głosami. To był wpis gdzie wskazałem znalezisko będące duplikatem a jako oryginał podałem moje. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że wcześniej były dwa inne znaleziska w tej sprawie. Gdy tylko się o tym dowiedziałem, w tym samym wpisie przyznałem się do błędu i stwierdziłem, że moje znalezisko również było duplikatem. Co oczywiście nie zmienia faktu, że to wskazywane przeze mnie nadal nim było. @Ospen odgrażał się, że będę tłumaczył się przed moderacją... Historia ma jednak dalszy ciąg. W tym samym komentarzu @Ospen przyznał się do manipulacji głosami tj. do wykopywania/zakopywania i zgłaszania duplikatów tylko tych znalezisk, które są zgodne z jego światopoglądem. W skrócie - zgłasza duplikaty znalezisk #4konserwa a wykopuje duplikaty #neuropa. Mniej więcej wtedy, gdy wyłapał bana moderacja zajęła się jego zgłoszeniem gdzie mogła przeczytać jego przyznanie się. Tak więc ten jeden zakop o którym pisał @farmerjanek mógł nie być jedynym powodem a zwyczajnie Ospenowi nazbierała się kumulacja. Koniec końców nasz kolega pokrył się srebrem.

  Żałuję że usunąłem tamten wątek, @k1fl0w i @moooka wiedzą o który wpis chodzi.

  P.S. Ja nie poniosłem konsekwencji, bo jak już pisałem to nie było celowe działanie i sam przyznałem się do pomyłki co moderacja przeczytała. Przeczytała też zapewne oświadczenie Ospena ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #wykop #moderacjacontent #ospen #stobanowdlalewakow #tangodown

  •  

   Historia ma jednak dalszy ciąg. W tym samym komentarzu @Ospen przyznał się do manipulacji głosami tj. do wykopywania/zakopywania i zgłaszania duplikatów tylko tych znalezisk, które są zgodne z jego światopoglądem. W skrócie - zgłasza duplikaty znalezisk #4konserwa a wykopuje duplikaty #neuropa.

   @L3stko: W sumie to w znaleziskach politycznych zawsze te same mordy wykopują/zakopują posty o pewnej treści. Patrząc na obrazek z https://www.wykop.pl/wpis/23960407/manipulowanie-glosami-na-wykopie-na-wirtualnemedia/ ładnie to widać, a nawet zaznaczone jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @L3stko: Donosił wilk razy kilka... zbanowali i wilka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   źródło: Nosił Ospen Razy Kilka.png

   +: f.........k, 3........k +2 innych
  •  
   f.........k

   +9

   @L3stko: Wszyscy mamy doświadczenia podobne do twoich, bo czasem wyszukiwarka szwankuje i nie pokaże iż właśnie dodałeś duplikat. Ban za przypadkowe dodanie wtedy nie powinien być brany pod uwagę. Natomiast jak piszesz Ospen miał kumulację, dodatkowo nazbierało mu się za trollowanie bo dostał warna parę razy w ciągu ostatniego tygodnia, a także usuwano mu komentarze.. Co więcej poprzedni jego ban też był za manipulację.
   Najwyraźniej nie wyciągnął wniosków...

  •  

   To był wpis gdzie wskazałem znalezisko będące duplikatem a jako oryginał podałem moje. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że wcześniej były dwa inne znaleziska w tej sprawie. Gdy tylko się o tym dowiedziałem, w tym samym wpisie przyznałem się do błędu i stwierdziłem, że moje znalezisko również było duplikatem.

   @L3stko: "Nie ma znaczenia"

   o czym dobrze wiedza manipulatorzy #4konserwy, w tym kolega za biurka @farmerjanek z juz zablokowanym i usunietym już kontem - @mich2406, który w dokładniej takiej samej sytuacji, powyższe zdanie mi zacytował, bez względu na to że się przyznałem tak jak ty do pomyłki i po pierwszym odrzuceniu, becząc jak dziecko przez 10 wpisów na mirko wymusił na moderacji przyznanie mi warna za "manipulację".

   Powód za jaki @Ospen -a złapał farmertroll tez jest śmieszny, ale w stylu osób regularnie manipulujacych moderacją jak ospen, czy własnie on, czy też np. 3lumintekk od konserw. Dziw że nikomu nie przyszło do głowy zgłaszac go za trollowanie. Przynajmniej dostał by zasłużenie.

  •  

   @farmerjanek: gratulacje :-)

   +: f.........k, tr0llk0nt0
  •  
   f.........k

   +2

   @badtek: Dzięki cumplu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   +: d............z, tr0llk0nt0